6000 TL laptop önerisi

Frexxis

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar 5-6K'ya bir notebook lazım. Sizce bu paraya en iyi ne alınır? Pek anlamıyorum da bu işlerden. Bu arada taksitle olursa daha iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlla ki sıfır olacaksa bütçeyi arttırıp bunlara bakabilirsiniz ama önerim 2.ele yönelmeniz.

Arkadaşlar 5-6K'ya bir notebook lazım. Sizce bu paraya en iyi ne alınır? Pek anlamıyorum da bu işlerden. Bu arada taksitle olursa daha iyi olur.

çok yazık maalesef 5-6 K'ya alabileceğin laptop sadece internete girer başka bir işe yaramaz üstüne koyabiliyorsan mutlaka koy 5-6 2. el alabilirsin.​

Öncelikle hızlı bir araştırma yaptım ve karşıma çıkan tablo şu şekilde:
Sıfır olarak Intel Celeron N4020 ve N4120 işlemcilerden yukarı çıkamayız. Bu işlemci sizi her anlamda üzer, paranızı sokağa atmakla eşdeğerdir.
İkinci el olarak baktığımızda 8. nesil i5 işlemcili cihazlar (her ne kadar u serisi olsa da) bulmak mümkün. Çok iyi bir araştırma yaparsanız ve şanslıysanız eski ama sistemi iyi sayılabilecek bir bilgisayar bulma ihtimaliniz bile var. Bu bayağı uzun bir araştırma sürecği olacağından ben şu an yapamıyorum ama size yardımcı olabileceğim konularda, elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı