6000 TL laptop önerisi

Bütçe
6000 TL
Tamamdır hocam 15-20K'ya çıktı bütçe. Arkadaşım için alıyorum. Batarya 6-8 saat beni idare etsin diyor. YouTube videoları vs. yapacakmış. O yüzden edit programı kullanacak. Onları da kaldıran işini görecek. Bir laptop lazım. 5-6 yıl kullanmak istiyor. Önerebilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Bütçe artmazsa:

Bütçe artarsa:

Bütçe artmazsa:

Bütçe artarsa:

Batarya iyi mi? Güçlü parçalar var çünkü. Ayrıca 8 gb ram yetersiz kalmaz mı bu bütçeye 16'lık arayacağım yarın. Sizde bulursanız atarsanız çok sevinirim.

Hocam oyun bilgisayarlarından fazla batarya performansı beklemeyin derim ama birkaç saat beni idare etsin derseniz alın.
6-7 saat idare edecek hem de video edit yapmaya müsade edecek (video editten kastım üst düzey bir edit değil bireysel videoları editleme) notebook önermeniz mümkün mü?

Bütçe artmazsa:

Bütçe artarsa:

Hocam oyun bilgisayarlarından fazla batarya performansı beklemeyin derim ama birkaç saat beni idare etsin derseniz alın.

Bu nasıl?

Son düzenleme:
Bütçenin 26K'lara kadar yolu var gibi? 🤔
yok hocam da piyasada laptop kalmamış. Adobe Premiere Pro gereksinimlere bakıyorum. 16 GB en az 4 gb ekran kartı diyor. i7 üzeri veya ryzen 3000 üzeri diyor. Bu klasmanda başka ucuza bir şey bulamadım. 20K'da işi çözsek on numara olacak fakat bulamıyorum.

1694862815198.png

video editte iş görür mü? Diğerinin tasarımını beğenmediği için bunu önericem :( Sepette indirimle 18500 TL oluyor.

Geri
Yukarı