6000 TL laptop önerisi

Bütçe
6000 TL

KeljiX

Centipat
Daha fazla  
6000-7000 TL bütçeye normal kullanım için laptop önerebilir misiniz?
Oyun oynanmayacak. Film, dizi, tarayıcıda gezme belki 1-2 program kurulacak.

Aman aman bir kullanım olmayacak.

Batarya olayı önemli.

Bunu al geç. 1080p IPS panel ekranı var. Gayet kaliteli cihazdır. 4GB RAM eklersen tadından yenmez.

Bunu al geç. 1080p IPS panel ekranı var. Gayet kaliteli cihazdır. 4GB RAM eklersen tadından yenmez.

4 GB ram az geldiği için bütçeyi 10000 TL'ye yükselttik. (1000-2000 TL artabilir. Bütçenin esneklik payı mevcut.)
Acaba en az 8 gb ramli iş bahsettiğim istekleri görecek şarj ömrü sağlam olan en azından o fiyata en sağlamı dediğiniz notebook önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

4 GB ram az geldiği için bütçeyi 10000 TL'ye yükselttik. (1000-2000 TL artabilir. Bütçenin esneklik payı mevcut.)
Acaba en az 8 gb ramli iş bahsettiğim istekleri görecek şarj ömrü sağlam olan en azından o fiyata en sağlamı dediğiniz notebook önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Sizce bu nasıl?

Şarj ömrü iyi mi? Ve nasıl anlayabilirim şarj ömrünün iyi olup olmadığını? İnternette araştırdığımda işlemciye göre yazmışlar.

Ekran kalitesi TN olduğu için alınmaz.
Bana şarj ömrü uzun laptop lazım aslında. Gündelik işleri karşılayacak. Tarayıcıda can sıkmayacak. Ve şarj ömrü uzun olacak. 10-13k bandında gezecek :) Ne önerirsin hocam.

Attığın linkteki 10k'lık notebook'u amazon üzerinde 8145 TL'ye buldum. Şarj ömrü iyi diyorsan alayım.

Bana şarj ömrü uzun laptop lazım aslında. Gündelik işleri karşılayacak. Tarayıcıda can sıkmayacak. Ve şarj ömrü uzun olacak. 10-13K bandında gezecek :) Ne önerirsin hocam.

Attığın linkteki 10K'lık Notebook'u Amazon üzerinde 8145 TL'ye buldum. Şarj ömrü iyi diyorsan alayım.

Pek bilgim yok o şarj konuda size @Artoria Pendragon yardımcı olur.

Pek bilgim yok o şarj konuda size @Artoria Pendragon yardımcı olur.
Tamamdır hocam 15-20K'ya çıktı bütçe. Arkadaşım için alıyorum. Batarya 6-8 saat beni idare etsin diyor. Youtube videoları vs. yapacakmış. O yüzden edit programı kullanacak. Onlarıda kaldıran işini görecek. Bir laptop lazım. 5-6 yıl kullanmak istiyor. Önerebilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Geri
Yukarı