6000 TL Laptop Tavsiyesi

MelihK399

Hectopat
Daha fazla  
Teknosa, Vatan, MediaMarkt gibi gidip elden alınacak. Mağzadan Max 6000TL'ye alınacak en iyi oyun performanslı laptop önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
işinize karışmak olmasın ancak neden laptop o fiyata rtx 2060 sığdırılır oyun diyorsunuz oyun diyince zaten masaüstü üstad bu işte laptopa oranla az daha yer kaplıyor ancak 30 alıcağınıza alırsınız 90 paraya yazıktır çok pişman olursunuz.
o fiyata laptopa koyulan sistem masaüstünde 3000 liraları aşmıyor.

işinize karışmak olmasın ancak neden laptop o fiyata rtx 2060 sığdırılır oyun diyorsunuz oyun diyince zaten masaüstü üstad bu işte laptopa oranla az daha yer kaplıyor ancak 30 alıcağınıza alırsınız 90 paraya yazıktır çok pişman olursunuz.
o fiyata laptopa koyulan sistem masaüstünde 3000 liraları aşmıyor.
Evet dediğiniz doğru çok haklısınız ama ailemin yanına giderken veya tatile çıktığımda yanımda olsun isterim aynı zamanda üniversite okuyorum taşınabilir olmasi daha iyi benim için.

Monster Abra A5 modellerine bakabilirsin, i5 9300H ve gtx1650 içeren modeli 5700 tl.Kalan 300 liraya da ramini 16 gb'ye yükseltebilirsin. Şuanlık kullanıcısı değilim ama uzun araştırmalar sonucu i7'li modelini sipariş ettim, benim içime sindi açıkçası.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı