6000 TL monitör dahil sistem önerisi

Hocam elle tutulur sadece bu sistem var.
Fakat bütçeyi aşmasın dersen APU sistem önermekten başka şansım yok.

Hocam monitörde stok yok. Siz monitör için bir bütçe verin ben size bir tane bulayım.

Dosya Ekleri

• 2021-04-24.png
    2021-04-24.png
    676,4 KB · Görüntüleme: 34
Hocam elle tutulur sadece bu sistem var.
Fakat bütçeyi aşmasın dersen APU sistem önermekten başka şansım yok.

Cidden artık sıkıldım bir tane 1660 Super 6000 TL olmuş elimdeki laptopu satıp üstüne para koycaktım ama bu paraya değmez gibi aynı oyunları Xbox Series S de oynayabiliyorum ama PC de istiyorum. Ne yapcağım hakkında bir fikrim yok. (Xbox Series S mi almalıyım acaba?)

Cidden artık sıkıldım bir tane 1660 Super 6000 TL olmuş elimdeki laptopu satıp üstüne para koycaktım ama bu paraya değmez gibi aynı oyunları Xbox Series S de oynayabiliyorum ama PC de istiyorum. Ne yapcağım hakkında bir fikrim yok. (Xbox Series S mi almalıyım acaba?)

Bu zamanda bilgisayar alınmaz ekran kartlarının fiyatları uçtu sistemler pahalı oldu benim önerim Xbox Series S'dir. Hem bilgisayar bütçenizden de az fiyatı.

Dosya Ekleri

• 2021-04-24 (1).png
    2021-04-24 (1).png
    394,2 KB · Görüntüleme: 34
Bu zamanda bilgisayar alınmaz ekran kartlarının fiyatları uçtu sistemler pahalı oldu benim önerim Xbox Series S'dir. Hem bilgisayar bütçenizden de az fiyatı.

Bence de elimde iyi kötü bir laptop var bu laptopla CS:GO Valorant ve Online oyunlar oynarım. Xbox Series S de ise hikayeli oyunları oynarım. Bu ikili beni 5 sene idare eder sanırım.

İkinci el bir sistem almanizi tavsiye ederim. Acikcasi bu donemde en mantiklisi bu. Yukarıda GameGaraj bilgisayari cok pahali geldi bana.

2. elden bir sistem yaparsanız iyisiyle kötüsüyle ortaya bir şeyler çıkartabilirsiniz diye düşünüyorum.

İkinci el bir sistem almanizi tavsiye ederim. Acikcasi bu donemde en mantiklisi bu. Yukarıda GameGaraj bilgisayari cok pahali geldi bana.

2. elden bir sistem yaparsanız iyisiyle kötüsüyle ortaya bir şeyler çıkartabilirsiniz diye düşünüyorum.

Arkadaşın laptopu onu biraz daha idare eder dedi ikinci el konusunda ise ben pek ikincii el e güvenen birisi değilim ama tavsiyeniz güzel.

Arkadaşın laptopu onu biraz daha idare eder dedi ikinci el konusunda ise ben pek ikincii el e güvenen birisi değilim ama tavsiyeniz güzel.

Deniyeceksiniz gidip tüm parçaları zorlucak testlere sokabilirsiniz sistemi. Oyun oynayabilirsiniz, oynarken ekran kartı işlemci ne tepki veriyor bunlari ölçen programlar var. Korkulacak bir şey yok garantiside varsa rahat ol. Teknoloji isi biraz sans isi tabii alirisin 3 güne bozulur.

Yeni konular

Geri
Yukarı