6000 TL monitör dahil sistem toplama

E hadi şimdi ben size sorayım, 4 ms yakıştı mı? Sizin deyiminizle, "sizi kınıyorum". @muhtar abi

Kendinle çelişmedin mi şu an? Daha demin 1 ms, 1 ms diye yırtınıyordun?

O kadar da değil ben 144Hz'e takıldım MS önemli ama iyi oyuncuysan.
Ben anlamadım siz kahkaha emojisi attınız, üzgün emojisi attınız ben kapak mı oldum?

O kadar da değil mi? Aç bi' geçmiş sayfaları oku, ben mi yazdım yok 5 ms yakışmadı, yok 1 ms olacak falan diye?

1 saattir yırtındın dolardan habersiz vay efendim 144Hz olacak, 1 ms olacak! Geldin bana ''kınıyorum sizi'' dedin, şimdi de kendi sisteminde 4 ms kullanacağım diyorsun. Bu kadar çelişmeyin. Yaptığınız doğru değil.

O kadar da değil mi? Aç bi' geçmiş sayfaları oku, ben mi yazdım yok 5 ms yakışmadı, yok 1 ms olacak falan diye?

1 Saattir yırtındın dolardan habersiz vay efendim 144Hz olacak, 1 ms olacak! Geldin bana "kınıyorum sizi" dedin, şimdi de kendi sisteminde 4 ms kullanacağım diyorsun. Bu kadar çelişmeyin.

Hocam MS önemli dedim benim 6000 bütçem olsaydı 1ms alırdım ama e-sporcu değilim 4ms yeterli bana. Dolardan habersiz diyorsun tercih meselesi diyorum dolardan habersiz diyorsun, benim asıl yırtındığım konu 144Hz aynı şeyleri tartışıp duruyoruz bir yere varmayacak konu. Evet 4ms aldım çünkü bütçem yetmiyor.

Eğer sırf rekabetçi oyunlar oynuyorsa 1660 SUPER yerine 1650 Super Galax modeline düşer, 144Hz monitör koyar.

Benim yaptığım şekilde bütçeye uymuyor. 144Hz monitörlü alternatif sen sun diyorum, bilmiyorum toplamayı diyorsun. E bilmediğin şeye neden yorum yapıyorsun, ben buna anlam veremiyorum...

Neyse, çorba oldu. Daha uzatmayalım, konu kapandı.

Hocam tercih meselesi anladım ne demek istediğinizi siz de benim ne istediğimi (sanırım) neden uzatıyorsunuz?

4500 TL ile dizilecek sistemde LoL CS:GO dışında hangi oyunda 144 FPS almayı düşünüyor acaba? 1 ms ile 5 ms profesyonel değilseniz farkedemezsiniz bilgisayar toplamayı bilen biriyle laf çatışmasına giriyorsunuz sonra ben bilgisayar toplayamam diyorsunuz bilgisayar kötüyse monitör iyi olsa ne yazar!
@Caner Uncu böyleleriyle uğraşmayın bildiklerinden şaşmazlar. Hayvana anlatsan anlar. Okurken terledim.

4500 TL ile dizilecek sistemde LoL CS:GO dışında hangi oyunda 144 FPS almayı düşünüyor acaba? 1 ms ile 5 ms profesyonel değilseniz farkedemezsiniz bilgisayar toplamayı bilen biriyle laf çatışmasına giriyorsunuz sonra ben bilgisayar toplayamam diyorsunuz bilgisayar kötüyse monitör iyi olsa ne yazar!
@Caner Uncu böyleleriyle uğraşmayın bildiklerinden şaşmazlar. Hayvana anlatsan anlar. Okurken terledim.

Bu kadar sinirlenmenin ne alemi var :D. Monitör yükseltmek zor iş ekran kartı vesaire bence daha önemli.
Ayrıca CS:GO, LoL, Valorant, PUBG Fornite, gibi oyunlar çoğu oyuncunun PC'deki vaktinin yüzde ellisini hatta genelde daha fazlasını harcar (biraz daha az olabilir, bilmiyorum) ve bu oyunlarda böyle bir sistemde Max 75 FPS alacak bu bence felaket ama arkadaş sorun yok dedi o zaman sorun yok. Milyon kere söyledim tercih meselesi. Ama yalan yok mprt konusunda haklıydı.
Çok ayıp oluyor üstüne bir de hayvan demişsiniz bana. Alaycı gülücük emojisine gitmemişsiniz en azından bu da bir şey.
Ms'den bahsederken haklıydı yani.

Son düzenleme:
Bu kadar sinirlenmenin ne alemi var :D. Monitör yükseltmek zor iş ekran kartı vesaire bence daha önemli.
Ayrıca CS:GO, LoL, Valorant, PUBG Fornite, gibi oyunlar çoğu oyuncunun PC'deki vaktinin yüzde ellisini hatta genelde daha fazlasını harcar (biraz daha az olabilir, bilmiyorum) ve bu oyunlarda böyle bir sistemde Max 75 FPS alacak bu bence felaket ama arkadaş sorun yok dedi o zaman sorun yok. Milyon kere söyledim tercih meselesi. Ama yalan yok mprt konusunda haklıydı.
Çok ayıp oluyor üstüne bir de hayvan demişsiniz bana. Alaycı gülücük emojisine gitmemişsiniz en azından bu da bir şey.
Ms'den bahsederken haklıydı yani.

Ya arkadaşım monitör yükseltmek ekran kartı yükseltmekten nasıl zor olabilir. 1650 Super ekran kartını yükseltirken en az çıta 2060 olacaktır. Gidip 1650 Super ekran kartını 1660 supermi yapacaksın. Ekran kartını 2060 yapınca bunuda işlemci beslemeyecek işlemcide değişecek. Monitör desen sistemin ne olursa olsun monitörün ucu açık. Bak mesela benim sistemim RX 460 var. 144 FPS alamayacağımı bildiğim halde 144 Hz ekran alacağım. Çünkü yeni bilgisayar alacağım. Monitörü istediğin gibi alabilirsin. Ama bilgisayar önemli alırsın iyi bilgisayarı monitör düşük alırsın ileride yükseltirsin monitörü. Konunun başından beri anlatmaya çalışmışlar. Üsteliyorlar size. Ayrıca size hayvan demedim ben. O kadar anlamıyorsunuz ki artık hayvana anlatsam anlardı dedim. Bilginiz yoksa konuşmayın.

Ya arkadaşım monitör yükseltmek ekran kartı yükseltmekten nasıl zor olabilir. 1650 Super ekran kartını yükseltirken en az çıta 2060 olacaktır. Gidip 1650 Super ekran kartını 1660 supermi yapacaksın. Ekran kartını 2060 yapınca bunuda işlemci beslemeyecek işlemcide değişecek. Monitör desen sistemin ne olursa olsun monitörün ucu açık. Bak mesela benim sistemim RX 460 var. 144 FPS alamayacağımı bildiğim halde 144 Hz ekran alacağım. Çünkü yeni bilgisayar alacağım. Monitörü istediğin gibi alabilirsin. Ama bilgisayar önemli alırsın iyi bilgisayarı monitör düşük alırsın ileride yükseltirsin monitörü. Konunun başından beri anlatmaya çalışmışlar. Üsteliyorlar size. Ayrıca size hayvan demedim ben. O kadar anlamıyorsunuz ki artık hayvana anlatsam anlardı dedim. Bilginiz yoksa konuşmayın.

Offffff offffffff tercih meselesi dedim ya.
Ah, tabii ki 'bilginiz yoksa konuşmayın' lafını da esirgememişsiniz.
Ben yükseltme yapsam 1650 Super'i 1660 Super'e yükseltmek mantıklı bence, sizce değil tamam.
Bir de hayvan oluyorum gene ya.
Sen haklısın lafını duyana kadar bir şeyler yazmaya devam et.

Geri
Yukarı