6000 TL Monitör Dahil Sistem Toplama

Mothitron

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
6000 TL monitör dahil sistem tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Screenshot_2017-03-12-22-21-41.png

Sonradan işlemci soğutucusunu isteğe bağlı olarak alabilirsiniz. Ama bu yine de yeter.

Eki Görüntüle 220519
sinerji.gen.tr'den toplandı.

monitör olarak eğer yurt dışı alışverişi sıkıntı olmıyacaksa kesinlikle bunu BenQ BL2420PT Monitor schwarz: Amazon.de: Computer & Zubehör almanızı tavsiye ederim.

Edit: TR gönderimi var diye gördüm yokmuş. 2K bir monitör bulabilirsen çok iyi olur olmazsa 1080p 75Hz bir monitör alarak kartı daha fazla kullanabilirsiniz.
Hocam o ekran kartı çok ısınıyor diye biliyorum soğutması iyi değilmiş.

Hocam o ekran kartı çok ısınıyor diye biliyorum soğutması iyi değilmiş.
Max görüceği 70-80 arası en fazla 82 derece olsun. Bu da kart için yine sıkıntılı derece değil. Başka siteden alarak farklı modeli bu fiyata getirebilirsin. Ufak bir düzenleme yapıp yeniden atıcam beklemede kal :)

Kesinlikle bu. Yaza doğru alacağım sistem olduğu için kendisi milyonlarca kombinasyonum sonucu benim gözümde en iyi sistemim olmuştur.
Eki Görüntüle 220520
Eki Görüntüle 220521
Ben de aynı sistemin Corsair Spec-Alpha kasalı ve i5 7600 işlemcili versiyonunu alacağım 2.5 aya falan :) İyi seçim. Ben daha çok ekipmanlara yoğunlaştırdım bütçeyi :)

Max görüceği 70-80 arası en fazla 82 derece olsun. Bu da kart için yine sıkıntılı derece değil. Başka siteden alarak farklı modeli bu fiyata getirebilirsin. Ufak bir düzenleme yapıp yeniden atıcam beklemede kal :)
Pardon, ben Aero 1070 olduğunu görmemişim. Evet o ekran kartı yerine RX480 daha iyi olur. Hatta bulabilirsem tarafımdan açılmış bir Aero 1070 ısınma konusunun da linkini atarım.

MSI Aero GTX 1070 Neden Bu Kadar Ucuz?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı