Laptop ışığı yanıyor ancak ekrana görüntü gelmiyor

Harici ekran kartı var söküp çalıştırdım bu sefer ekranda hiç oynama yok. Normal açtığımda ekran simsiyah oluyor harici ekran kartını çıkardığımda olduğu gibi kalıyor. Onboard mı sıkıntılı yoksa harici mi?

Ben bastığımda yanıp sönüyor çalışıyor yani normal açık PC gibi

Caps Lock ve num lock senkronize bir şekilde yanıp söndüğü zaman ekran kartı demek sorunlu.
Fakat ekran simsiyah oluyor diyorsun. Çok ilginç. Normalde ekran kartı arızasında hiçbir tepki olmaz ekranda sadece pc açılır fakat ekran ne siyah olur ne de bir hareketlenme belirir.
Aslında açılış anının videosu olsa. Çok daha iyi olur.

Caps Lock ve num lock senkronize bir şekilde yanıp söndüğü zaman ekran kartı demek sorunlu.
Fakat ekran simsiyah oluyor diyorsun. Çok ilginç. Normalde ekran kartı arızasında hiçbir tepki olmaz ekranda sadece pc açılır fakat ekran ne siyah olur ne de bir hareketlenme belirir.
Aslında açılış anının videosu olsa. Çok daha iyi olur.
Hemen çekip YouTube'a koyuyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İlk başta dikkat ederseniz power tuşuna basınca ekran hafiften siyah oluyor. Ve Windows sesi geldiğinde caps lock tuşu falan çalışıyor. Ekranda gözle görülmeyecek kadar çizgiler var videoda gözükmediği için yüklemedim. Soluk ve sık çizgiler bazı yerlerde dikey bazı yerlerde yatay mavi kırmızı yeşil falan
Yardım edecek yok mu?
Harddiski başka pcye takıp win 8 format attım. O pcden hdmi ile görüntü alabildim tekrar buna taktım yine windows açıldı ama ekrana yine görüntü gelmedi. Hdmi taktığımda win+p yaptım yine görüntü alamadım. Tek çare bakkala götürmek olacak heralde

Son düzenleme:
Caps Lock ve num lock ışıkları aynı anda mı yanıp sönüyor acaba veya sadece sabit yanıyorlar mı?
Hocam bendede aynı sorun var ışıklar yanıyor monitöre ekran gelmiyor ama laptop çalışıyor ve klavyenin ışıkları sadece yanıyor CAPS e basınca ışığı yanmıyor veya numlock ışığı yanmıyor sadece RGB ışık yanıyor resmen

Yeni konular

Geri
Yukarı