6000 TL oyun odaklı PC toplama

Bütçe
6000

Dragon Slayer

Hectopat
Son düzenleyen: Moderatör:
Hazır sistem olarak şunu buldum: ModArt PC-MA2 / AMD Ryzen 5 3500 / ASUS DUAL RX 5500 XT OC 8GB EVO / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR nasıldır, alınır mı?
Hazır sistem olmak zorunda değil. Bütçenin biraz üstüne çıkarak çok daha mantıklı bileşenler alınabiliyorsa biraz daha artabilir bütçe. Tavsiyelerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler.
Attığınız sistem iyi fakat, benim attığım bildiğim kadarıyla işlemci olarak kesinlikle, ekran kartı olarak da daha iyi bir sistem: INTEL 10400F-EVGA GTX1660 SUPER-GIGABYTE H410M H-KINGSTON 480GB-16GB RAM fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Hazır sistem olarak şunu buldum: ModArt PC-MA2 / AMD Ryzen 5 3500 / ASUS DUAL RX 5500 XT OC 8GB EVO / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR nasıldır, alınır mı?
Hazır sistem olmak zorunda değil. Bütçenin biraz üstüne çıkarak çok daha mantıklı bileşenler alınabiliyorsa biraz daha artabilir bütçe. Tavsiyelerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler.
Güzel PC ama yukardaki arkadaşın attığı daha iyi gibi.

PSU'su kötü, SSD'si ve kasası hakkında bilgim yok. 5600XT güçlü kart ama çok fazla sorun yaşayan var. 5500XT dışında AMD kart istemiyorum.
@enonertetanem müsaitsen bir yardımcı olabilir misin?
@enonertetanem müsaitseniz yardımcı olabilir misiniz ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı