6000 TL PC toplama

Kağan Emekli

Hectopat
Arkadaşlar biliyorsunuz ki dolar 5 ve ben de bilgisayar toplamak istiyorum. AMD veya Intel fanı değilim. Tek isteğim Hepsiburada, Vatan ve İtopya'dan başka siteden toplamayın şimdiden çok teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Monitör dahil midir? Bu arada monitör değilse bu siteler üst düzey ekran kartlarını daha pahalıya satıyor, kısaca 1070 sahibi olabilecekken 1060'da kalabilirsiniz.

aynı sistemi ben kullanıyorum hatta kendim topladım dolar kurundan dolayı fiyatlar değiştiği için ben 4 ay öncesi kadar 5000 tl topladım çünkü bütçem 5000 tl eğer istersen ssd ve bir 8 gb 3000mhz çalışan ram eklebilirsin ben halada 8 gb ram kullanıyorum ama 3000 mhz çalıştığı için hiç bir sıkıntı yaşamıyorum

Dosya Ekleri

• kasa.PNG
    kasa.PNG
    55,5 KB · Görüntüleme: 47
Arkadaşlar biliyorsunuz ki dolar 5 ve ben de bilgisayar toplamak istiyorum. AMD veya Intel fanı değilim. Tek isteğim Hepsiburada, Vatan ve İtopya'dan başka siteden toplamayın şimdiden çok teşekkürler.

1070 sahibi olmak varken 1060 sahibi olcaksınız bence farklı sitelerden alırdım ben.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı