6000 TL PC toplama

Önemli değil, hatanızı fark etmek olumlu bir davranış.
Yani genel olarak bana ne önerirsiniz
Sakın alma o sistemi. Bilgisizce atılan bir sistem daha.

PowerBoost kasa ve PSU çok kalitesiz ürünler.
A320 günü kurtarır anca.
ITX kart önermem normal sistemde.
Rampage monitör kalitesiz.
Sırf daha fazla FPS alacağım diye abuk subuk ürünler almaktan vazgeçin!

Hiçbir şeyden anlamayan insanlar sistem öneriyor.

R3 3100 yap, bunu al: Elraenn Parva - inventus

Mümkünse 75Hz monitör al ve 1650 Super yap.
GTX 1650 süper yapsam bile 144 Hz monitöre para kalır diye düşünüyorum

Yani genel olarak bana ne önerirsiniz
GTX 1650 süper yapsam bile 144 Hz monitöre para kalır diye düşünüyorum
Hocam neden 144Hz monitör istiyorsunuz? Eğer sadece rekabetçi oyunlar oynayacaksanız tamam. Ama AAA oyunlar oynayacaksanız 144FPS alamazsınız zaten. İyi bir 75Hz monitör işinizi görür diye düşünüyorum.

Paran yeterse ekran kartını 1650 Super TUF, RAM'i 16 GB yap. Disk yetmezse A2000 500 GB yap.

Abuk subuk Power Boost ürünlerinden uzak dur, önerenleri de takma. @kaancugu

Çünkü patlamadı, yanmadı diye kaliteli sanan, bir şey bildiğini sanan bir kitle var. Zahmet edip istediği herhangi bir foruma Power Boost yazsa, 100 kişiden 99'unun önermediğini görecek. O kalan 1 kişi de aynı kendisi gibi ''kullanıyorum, patlamadıysa kalitelidir'' sanan birisi olacak.

Hocam neden 144Hz monitör istiyorsunuz? Eğer sadece rekabetçi oyunlar oynayacaksanız tamam. Ama AAA oyunlar oynayacaksanız 144FPS alamazsınız zaten. İyi bir 75Hz monitör işinizi görür diye düşünüyorum.
AAA oyunlar ne oluyor? Genel olarak valorant CS go apex vs. Oynayacağım bunun için 75hz yeter mi

Paran yeterse ekran kartını 1650 Super TUF, RAM'i 16 GB yap. Disk yetmezse A2000 500 GB yap.

Abuk subuk Power Boost ürünlerinden uzak dur, önerenleri de takma. @kaancugu

Çünkü patlamadı, yanmadı diye kaliteli sanan, bir şey bildiğini sanan bir kitle var. Zahmet edip istediği herhangi bir foruma Power Boost yazsa, 100 kişiden 99'unun önermediğini görecek. O kalan 1 kişi de aynı kendisi gibi ''kullanıyorum, patlamadıysa kalitelidir'' sanan birisi olacak.
Valorant CS go oynayacağım genel olarak. Sizce 75hz monitör yeter mi? Çünkü yeterse ekran kartını GTX 1650 Super Rami 16 ve SSD yi 500 GB yapabilirim. Yani 144hz mi mantıklı olur 75hz mi? Yani tabi 600-700 TL ye 75hz monitör bulabilirsem

Valorant CS go oynayacağım genel olarak. Sizce 75hz monitör yeter mi? Çünkü yeterse ekran kartını GTX 1650 Super Rami 16 ve SSD yi 500 GB yapabilirim. Yani 144hz mi mantıklı olur 75hz mi?
Bence sistemi yükseltmek daha iyi olur. Diğer bileşenleri yükseltmek daha zor olur monitöre göre. 75Hz monitör de yeter bence.

Hocam yüksek grafik gereksinimli oyunlar mesela RDR2 gibi. Ama genelde söylediğiniz oyunları oynayacaksanız 144Hz almanız daha iyi olur.
[/QUOT
Valorant CS go oynayacağım genel olarak. Sizce 75hz monitör yeter mi? Çünkü yeterse ekran kartını GTX 1650 Super Rami 16 ve SSD yi 500 GB yapabilirim. Yani 144hz mi mantıklı olur 75hz mi?
Hocam yüksek grafik gereksinimli oyunlar mesela RDR2 gibi. Ama genelde söylediğiniz oyunları oynayacaksanız 144Hz almanız daha iyi olur.
Altta Caner Uncu'ya da yazdım 75hz alırsam bunları alabilirim ama 144 Hz alırsam sadece r3 3100 GTX 1650 süper yapabilirim

Yeni konular

Geri
Yukarı