6000 TL PC toplayama

Çok pahalı değil mi? İncehesap, İtopya vb. sitelerde 5300TL bu sistem.
dün bana atılan bu sistem ModArt PC-MA1 / AMD Ryzen 5 3500 / ASUS DUAL GTX1660 SUPER 6GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR daha avantajlı gibi geldi bana tabi siz daha iyi bilirsiniz de
Yanlış hesaplamadıysam 6050 TL'ye geliyor. RAM iki adet.
öncelikle teşekkür ederim. Ekran kartı 1660 super düşünüyorum.

O RTX2060'lı sistemde sıkıntı şu ben kredi kartıyla alacağım adamlar kredi kartına 12 ay taksite +900 TL koyuyorlar şaka gibi gerçekten.

İncehesap'tan alırken bende fark çıktığı için peşin almak zorunda kaldım çok kötü bir şey. Attığınız sistemi alabilirsiniz güzel sistem. Aynı kasa bende güzel kasa öneririm.

Bütçeni arttırıp bu sistemi al. Ayrıca ekran kartını 3 fanlı yap 31TL daha ucuz. Kasayı Corsair yap. Bütçeni aşıyor biliyorum ama yanında kulaklık veriliyor.
CYBER-1660S / AMD Ryzen 5 3600 / ASUS DUAL GTX 1660 SUPER 6GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR bu daha iyi değil mi sizin sistemden ? (İyi anlamadığım için soruyorum)

RX 5600 XT kullanıyorum. Attığım kasadaki model 3fanlı. RTX 2060'tan daha performanslı bazı oyunlarda. Bazı oyunlarda eşitler. Attığım sistemde kulaklık var yanında alabilirsin bütçe arttırırsan. Senin attığının işlemcisi ve SSD'si daha iyi ama benim attığım sistemin ekran kartı çok dah iyi ikisiniden birini tercih edebilirsin.

5961 TL.

Alternatif olarak ekran kartını şu model alabilirsiniz:

Yaptınız yine yapıcağınızı hocam.

RX 5600XT çok daha güçlü bir kart, rakibi RTX 2060 zaten. Bu indirimdeyken kaçırılmaz bence. Siz bilirsiniz yine de.

Ben o sistemi aldım incehesaptn 2 hafta önce ve memnunum sistemimden. Arkadaşım RTX 2060 aldı. Performanslar neredeyse aynı ve benim bilgisayarım bazı oyunlarda daha yüksek FPS veriyor ancak RTX tenolojisi güzel bir şey o yüzden tercih edilebilir RTX 2060'ta.

Ben o sistemi aldım incehesaptn 2 hafta önce ve memnunum sistemimden. Arkadaşım RTX 2060 aldı. Performanslar neredeyse aynı ve benim bilgisayarım bazı oyunlarda daha yüksek FPS veriyor ancak RTX tenolojisi güzel bir şey o yüzden tercih edilebilir RTX 2060'ta.
Bu sistemi ancak rami 8gb a düşürürsem karşılayabilirim şuan. Ne dersiniz ?

Yeni konular

Geri
Yukarı