6000 TL sistem toplama

Bütçe
6000

CrawLTR

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar arkadaşım için uygun sistem arıyoruz. 6000 TL bütçesi var. Monitörle birlikte olacak. Monitör 75Hz civarı olabilir yalnız İncehesap ya da benzeri güvenilir sitelerden toplamak istiyor çünkü kendimiz monte edemeyiz. APU sistem olabilir.Önerilerinizi bekliyorum. Ve lütfen benim yaptığım hata gibi onada kronik sorunlu SSD gibi şeyler önermeyin. Çok pişmanım.

Merhaba arkadaşlar arkadaşım için uygun sistem arıyoruz. 6000 TL bütçesi var. Monitörle birlikte olacak. Monitör 75Hz civarı olabilir yalnız İncehesap'ya da benzeri güvenilir sitelerden toplamak istiyor çünkü kendimiz monte edemeyiz. APU sistem olabilir. Önerilerinizi bekliyorum. Ve lütfen benim yaptığım hata gibi ona da kronik sorunlu SSD gibi şeyler önermeyin. Çok pişmanım.

Az bir bütçeyi aşma şansınız varsa Sinerji Sargas Ryzen 3 1200 8GB 256GB SSD GTX1050Ti [Gaming PC] bu bilgisayarı alıp
AOC G2260VWQ6 21.5" 1ms Full HD Freesync Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bu monitörle kullanabilirsiniz ileride bir 8 GB daha RAM eklersiniz ramıde g. Skils riipjaws ile değişmenizi taviye ederim SSD IDE Kingston A2000 ile değişirseniz bir sorun kalmaz.

Geri
Yukarı