6000 TL Sistem Toplama

EkinVR

Hectopat
Daha fazla  
Toplam 6000 TL . Daha iyi varsa dizde toplar mısınız ?

Dosya Ekleri

• image.png
    image.png
    58,6 KB · Görüntüleme: 269
  • image.png
    image.png
    55 KB · Görüntüleme: 347
  • image.png
    image.png
    54,5 KB · Görüntüleme: 242
Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeş ben senin derdin ne anlamadım. Sana 10 numara sistem topladım fury ekran kartlı gidip biri razer yapmış bana onu dedin şimdi gidip asus klavye takıyorsun. Anlamadım kardeş ben seni. 144 hz lik monitör istedin sonra i7 istedin kardeş o zaman 6 bin yetmeyecek kusura bakma. Komple razer ekipman istiyorsun zaten sadece onlar 1000 tl tutuyor geriye 5 bin kalıyor 5 bine i7 144 hz lik sistem toplarsan anca gtx 950 takarsın. Sana tecrübeyle sabit ve yabancı sitelerdeki kaynaklara söylüyorum 200 tl ye hyperx cloud almak varken gidip razer kraken pro ALINMAZ. Sonra amazondan yorumlara da bak en iyi mouse pad bütçe olarak steelseries de kendim kullandım razer speed edition sonra da steelseries kullandım. Bana birinin elinde iki mouse pad de olsa razer mouse pad i hediye edeyim dese adama 20 tl veririm sen bana steelseries qck hediye et derim. Razer deathadder chroma yı anlarım tamam , klavye de tamam e şimdi neden asus topladın kendine?

Son mesajlarınızda çok fazla AMD taraftarlığı yapıyorsunuz. Niye illaki AMD al diyorsunuz ki?

Kardeş ben senin derdin ne anlamadım. Sana 10 numara sistem topladım fury ekran kartlı gidip biri razer yapmış bana onu dedin şimdi gidip asus klavye takıyorsun. Anlamadım kardeş ben seni. 144 hz lik monitör istedin sonra i7 istedin kardeş o zaman 6 bin yetmeyecek kusura bakma. Komple razer ekipman istiyorsun zaten sadece onlar 1000 tl tutuyor geriye 5 bin kalıyor 5 bine i7 144 hz lik sistem toplarsan anca gtx 950 takarsın. Sana tecrübeyle sabit ve yabancı sitelerdeki kaynaklara söylüyorum 200 tl ye hyperx cloud almak varken gidip razer kraken pro ALINMAZ. Sonra amazondan yorumlara da bak en iyi mouse pad bütçe olarak steelseries de kendim kullandım razer speed edition sonra da steelseries kullandım. Bana birinin elinde iki mouse pad de olsa razer mouse pad i hediye edeyim dese adama 20 tl veririm sen bana steelseries qck hediye et derim. Razer deathadder chroma yı anlarım tamam , klavye de tamam e şimdi neden asus topladın kendine?

O zaman PS4 almak daha mantıklı olmuyor mu? Gitsin PS4 alsın.

SS alabilir miyim acaba yorumunuza?? Yani bu dediğiniz o kadar saçma ki hiçbir mantığı yok böyle bir saçmalık var mıdır lütfen bari eleştirecekseniz mantıklı birşeyle gelin ps4 ne alaka benim dediklerimle?? Gidip gtx 970 alıp xcom 2 de 26-27 fps mi alsın ultra da?? Aynı fiyata gtx 980 alıp - fps mi alsın bu adam?? 2400 e sıvı soğutmalı fury x almak varken hbm teknolojisi 3000-3200 e sırf ek 9-10 fps için 600-800 tl para mı versin?? Sizin mantığınız şuna benzemiş 100 milyarım var fiat alacağım diyor biri ben de diyorum o paraya fiat mı alınır git volkswagen al sizde diyorsunuz ki volkswagen fanlığı yapmayan öyleyse adam gitsin motorsiklet alsın. Bu verdiğim örnek sizin cevaba göre mantıklı bile.

Ben gtx 980ti sistem resmi atacagim dakikalar icinde.

Sogutucuyu siz dusunursunuz. Aslinda oc cok gerekli degil 500 tl kisilabilir.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2016-02-23-19-24-52.png
    Screenshot_2016-02-23-19-24-52.png
    51,5 KB · Görüntüleme: 212
  • Screenshot_2016-02-23-19-24-59.png
    Screenshot_2016-02-23-19-24-59.png
    51,8 KB · Görüntüleme: 219
@Krieg The Psycho ya katılıyorum. 144 Hz monitör + razer ekipman öyle 6000 TL ye sığdırılamaz. Zaten adam akıllı bi 144 hz 1 ms monitör için en az 1300 lirayı kafadan çıkarıcaksın. Razer ekipmanlar 1000 tutacak en kötü(kulaklık, mouse, klavye). Ki bunların chroma edition'ları falanda mevcut hangisini istediğine bağlı olarak fiyat artacaktır. Geriye zaten kasayı toplamaya 3500 civarı bir bütçe kalıyor. E madem aldın 144 Hz monitörü onun hakkından gelecek bir ekran kartı lazım. Fury, FuryX, Gtx 980ti, Gtx 980 gibi ekran kartları kullanmayacaksan ne önemi var o monitörün?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı