6000 TL sistem toplama

Hümmett

Kilopat
Daha fazla  
IMG_2608.JPG

Arkadaşlar bu anakartı önerir misiniz ? Ve bunun üstüne sistem toplar mısınız ? Bununla uyumlu parçalar hangisi belirtirseniz sevinirim. Bütçe monitörde dahil 6000 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer internet üzerinden alacaksanız Vatan çok pahalıdır. Bilgisayarı ne için kullanacağınızı belirtir misiniz?

Bilgisayarı sadece oyun amaçlı kullanacağım. İlla bu anakart olmasına gerek yok bunu 3000 mhz olduğu için seçmiştim hızlı bi sistem istiyorum o yüzden. Kısaca 6000 tl ye monitörde dahil sistem toplamak var aklımda.

@Emirhan145 değeri 2.117 TL olmayan bir kart için tüm bileşenlerden kısmak mantıksız olmuş.
Ekran kartı en ucuz GTX 1050 Ti ile değiştirilip, SSD olarak 860 Evo alınabilir. Kasa olarak 270R, PSU olarak FSP Hydro 600 alınabilir. İşlemci olarak R5 1600 olabilir, anakart Gigabyte AB350M Gaming 3 olabilir. Monitör olarak BenQ GW2270H alınabilir.

Teşekkür ederim. Peki bu sistem geliştirmeye açıkmı yani ilerde işlemci ekran kartı ram vs. Yükseltme yapabilirmiyim

20180205_173903.png

Buda alınabilir. RGB sevdiğim için renkli parçalar kullandım. Artan paraylada klavye, fare, kulaklık tarzı şeyler alınabilir. Her iki sistem geliştirilmeye son derece açıktır.

1050 ti işe yaramaz diyorlar oyun için toplanıcak masaüstünden ekran kartını kısmak doğru olurmu sence ben aslında en az 1070 istiyordum ama o da çok uçuk fiyatlara çıkıyor ve genelde pubg wot lol tarzı oyunlar oynuyorum yeterli gelirmiki 1050 ti darboğaz filan yapmasın.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı