6000 TL Telefon Önerisi

Bütçe
6000
Biliyorum ama kaliteli ve uzun ömürlü bir telefon arıyorum, sorunlar yaşayıp günlerce uğraşmak istemiyorum.

OnePlus Nord'u ilk kez görüyorum, iyi mi ki?

Hocam uzun süre iPhone kullandım ve iOS bana pek sorun yaşatmadı. Benim gibi birçok kullanıcıda da durum böyle ama istemediğiniz için ısrar etmeyeceğim. Cihaz sizin sonuçta.

O zaman S20 alacağım, teşekkür ederim herkese yorumları için.

Hocam eğer fazla para harcamak istemezseniz Samsung Galaxy M21 64 GB Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe, isteklerinizin hepsini çok rahat karşılar.

Neden iPhone istemiyorsunuz? Merak ettim. Akıcı ve uzun ömürlü. Sizin için oldukça uygun görünüyor aslında.
Apple'ın hiçbir ürününü sevmiyorum, fiyatını hak etmeyen sırf logosu yüzünden değerinin 10 katına satılan ürünlerden ibaret benim için. Bir çok modelini yakından inceleme fırsatım oldu ve gerçekten fiyatını hak eden tek bir özelliği yok.

Apple'ın hiçbir ürününü sevmiyorum, fiyatını hak etmeyen sırf logosu yüzünden değerinin 10 katına satılan ürünlerden ibaret benim için. Bir çok modelini yakından inceleme fırsatım oldu ve gerçekten fiyatını hak eden tek bir özelliği yok.
Uzun süre kullanmadan böyle bir yargıya ulaşmayın derim. Samsung Galaxy S20 alabilirsiniz.

Katılıyorum ama performans veriyor mu veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı