6000 TL TWS kulaklık önerisi

Manmamato

Centipat
Daha fazla  
6000 TL civarında TWS kulaklık almayı düşünüyorum. Sennheiser CX True Wireless iyi gözüküyor. Sizin daha iyi olduğunu düşündüğünüz bir kulaklık var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Anker Soundcore liberty 4. iki aydır takıntılı olarak araştırıyorum WF-1000xm4 ve momentum 3'ten bile daha iyi ses kalitesi var. Sorun var ise sorabilirsin.

Dışarıya ses verir mi? Bir de aktif gürültü önleme özelliği iyi çalışıyor mu?

110dB son ses ile metal müzik dinlerken ortalama gürültülü ortamda hiç duyulmuyor yani iyi. Aktif gürültü engellemesi fiyatına göre normal fakat pasif gürültü engellemesi çok başarılı ama dünyadan kopmayı da beklemeyin.

Teşekkür ederim. Peki, son olarak ergonomisi nasıl?

Öğrenciyim sabah 10, akşam 10 Aralıksız takıyorum neredeyse bir kere bile kulak ağrısı yaşamadım.
Böyle yazınca kendi aldığım malı övüyormuşum hissiyatı oluyor:) .Gerçekten bu konularda takıntılı birisiyim hatta kimsenin yazmadıği bir problem var kulaklıkta. Kutudan berbat bir EQ profili ile çıkıyor ve uygulama ile düzeltmeniz gerekiyor sonrası dediğim gibi 10000TL bandına kadar üstü yok. Aldıktan sonra tekrar yazın buraya yardımcı olurum basit bir işlem zaten.

Öğrenciyim sabah 10, akşam 10 Aralıksız takıyorum neredeyse bir kere bile kulak ağrısı yaşamadım.
Böyle yazınca kendi aldığım malı övüyormuşum hissiyatı oluyor:) .Gerçekten bu konularda takıntılı birisiyim hatta kimsenin yazmadıği bir problem var kulaklıkta. Kutudan berbat bir EQ profili ile çıkıyor ve uygulama ile düzeltmeniz gerekiyor sonrası dediğim gibi 10000TL bandına kadar üstü yok. Aldıktan sonra tekrar yazın buraya yardımcı olurum basit bir işlem zaten.
Anladım hocam çok sağolun. Yakın bir zamanda almayı düşünüyorum.

Geri
Yukarı