6000 TL Yayın için sistem toplama

Alcarinque

Kilopat
Merhaba arkadaşlar. Monitör dahil 6000 TL'ye sistem toplamam lazım, bu hafta kesin alacağım. Sistemden zerre anlamıyorum onun için hangi sistemde karar kılarsanız onu alacağım. Dota CS:GO gibi oyunların rahat rahat yayınını yapabileceğim, yayında bana sıkıntı çıkarmayacak bir sistem önerirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
itopya dan çok güzel sistem toplayabilirsin. Hazır kasa veya istediğin parçaları seçerek alabilirsin. SENTRY - 1600 / AMD RYZEN 5 1600 / MSI GTX1060 GAMING X 6GB / 8GB DDR4 / 1TB Disk / Gaming Bilgisayar | ITOPYA Tavsiye ederim :)

Öneri için teşekkürler ama dediğim gibi sistemden hiç anlamadığım için istediğim bir parça yok :( Attığınız linkteki sistem dediğim gibi yayın işimi görür mü? Elimdeki tek birikmiş parayı kullanıyorum uzun süre idare etmesi lazım :)

Ekran Alıntısı.PNG

Vatan'ı katmadım şu an içine ama SSD ve monitörün yüksek bir şekilde böyle olur.
Bence yayıncılık için 16 GB RAM ve iyi bir işlemci şart muhtemelen o oyunlar için RX 560 yetecektir.
Ekran Alıntısı.PNG

Ama bu sistemde olabilir ama ilk sistemi tavsiye ederim onu GTX 1050 Ti'ya zorlayabilirsin ama 16 GB RAM gerekli bence.
@DENlZ el atın hocam.

Eki Görüntüle 331750
Vatan'ı katmadım şu an içine ama SSD ve monitörün yüksek bir şekilde böyle olur.
Bence yayıncılık için 16 GB RAM ve iyi bir işlemci şart muhtemelen o oyunlar için RX 560 yetecektir.
Eki Görüntüle 331753
Ama bu sistemde olabilir ama ilk sistemi tavsiye ederim onu GTX 1050 Ti'ya zorlayabilirsin ama 16 GB RAM gerekli bence.
@DENlZ el atın hocam.

Öneriler için çok teşekkürler. Şimdi dediğim gibi sistemden hiç anlamadığım için yayında sorun çıkarmaz dediğiniz sistemi hemen alacağım. İlk attığınız sistem yeterli midir?

Öneriler için çok teşekkürler. Şimdi dediğim gibi sistemden hiç anlamadığım için yayında sorun çıkarmaz dediğiniz sistemi hemen alacağım. İlk attığınız sistem yeterli midir?
Hangi oyunları oynayacağınza bağlı hangi oyunlarda yayın yapmayı düşünüyorsunuz?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı