6000 TL'ye 2. monitör önerisi

Mibrunistan

Picopat
Arkadaşlar bir sistem toplamaya karar verdim açık dünya oyunlarından tutunda FPS oyunlarına kadar bir çok oyunu yüksek grafiklerle oynamak istiyorum bir çok parçaya karar verdim sıra monitöre geldi "Monster Aryond A27 V1.1 240 Hz" Oyuncu Monitörünü düşünüyordum fakat (rdr2, genshin impact, cyberpunk, valheim, vb.) Oyunlarda 240 FPS sabit alamıyicağımın farkındayım yayın yapmayı ve YouTube video çekmeyide istiyorum bundan dolayı hem oyun hemde yayınlar için bu monitör yerine 6-7 bin TL'ye 144 Hz iki monitör almaya karar verdim sistemim şu şekilde;

• İşlemci: RX 5600X
• Anakart: B550 Unify-X
• Ekran Kartı: RTX 3060 Ti
• Ram: GSKILL 32GB (2x16GB) Trident Z Neo RGB 3600Mhz CL14 DDR4 Dual Kit Ram

Güzel ve kırılma yapmıyıcak IPS bir monitör önerirseniz sevinirim.

Son düzenleme:
Konu başlığı ve konu icerigi celiskilerle dolu ve anlamsiz. Siz kendi monitorunuze ek olarak bir baska monitor daha mi istiyorsunuz, yoksa 2 monitor birden mi istiyorsunuz tam anlasilmiyor.

Hm anladım kadarıyla bütçem yeterli seviyede değil. 4K 144 Hz IPS oval bir monitör için fiyat bandımı ne kadar genişletmeliyim sizce ?

Son düzenleme:
4K 144Hz olarak curved bir seçenek göremedim.
Hm açıkçası bende pek bulamadım Asus tüf VG279QL1A önerdi arkadaşlarım ama full HD de almak istemiyorum pixeller sayılıcak kadar fazla belli oluyo diyorlar elle tutulur üzgün bir test de bulamadım bu monitörün kalitesi hakkında bilginiz var mı?

Hm açıkçası bende pek bulamadım Asus tüf VG279QL1A önerdi arkadaşlarım ama full HD de almak istemiyorum pixeller sayılıcak kadar fazla belli oluyo diyorlar elle tutulur üzgün bir test de bulamadım bu monitörün kalitesi hakkında bilginiz var mı?
Bu varken alınmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı