6000 TL'ye direksiyon seti önerisi

efedddd

Centipat
Selam. Yaklaşık olarak 6000-7000TL bütçem var. Direksiyon seti almak istiyorum. Dandik bir şey satın almak istemiyorum. Önerilerinize açığım.

Rush RW900r Rampage V902 ve Thrustmaster T80 488 GTB Ferrari Edition var ama bütçeye biraz daha ekleyip Logitech G29 almak en iyisi herkes bu işin başlangıcı o diyor, tepkime süresi önemli yoksa kabak tadı veriyor. Thrustmaster T248 var bide ama o çok pahalıya kaçıyor fakat baya güzel

Çok fazla konu açılmış yenisini açmamak için buraya yazıyorum bütçeme göre birkaç model gördüm kullanmış olan varsa tecrübelerini paylaşabilir mi? Ara sıra bağlayıp keyiflik open world takılacağım öyle çok profesyonel olsun gibi bir derdim yok çoğunlukla yatacak yani. Ömrü uzun fiyat performans aldığıma değecek bir şey olsun istiyorum 2. ele bulaşmayı istemiyorum ama Logitech ve Thrustmaster dışındaki ürünleri yerden yere vurulmuş forumda. Maksimum bütçem 6K üstüne çıkmak için beklemem gerekiyor yorumlarınıza göre karar vereceğim. Lütfen objektif olalım profesyonel bir SIM kurma niyetim yok.
Rampage Speed W20, Force V995, V902
Rush prorace RW900r
Pxn v
Logitech G29, G923, G920 Rampage dirve RS+, pxn V10.

Çok fazla konu açılmış yenisini açmamak için buraya yazıyorum bütçeme göre birkaç model gördüm kullanmış olan varsa tecrübelerini paylaşabilir mi? Ara sıra bağlayıp keyiflik open world takılacağım öyle çok profesyonel olsun gibi bir derdim yok çoğunlukla yatacak yani. Ömrü uzun fiyat performans aldığıma değecek bir şey olsun istiyorum 2. ele bulaşmayı istemiyorum ama Logitech ve Thrustmaster dışındaki ürünleri yerden yere vurulmuş forumda. Maksimum bütçem 6K üstüne çıkmak için beklemem gerekiyor yorumlarınıza göre karar vereceğim. Lütfen objektif olalım profesyonel bir SIM kurma niyetim yok.
Rampage Speed W20, Force V995, V902
Rush prorace RW900r
Pxn v
Logitech G29, G923, G920 Rampage dirve RS+, pxn V10.
Aynı durumdayım takip edeyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı