6000 TL'ye kadar klavye önerisi

Gmk 87 kasa sesini beğendiğin Akko Switch üstünde SS keycaps alsanız mis gibi klavye olur AliExpress'ten 3000 4000 liraya halledersin Apex 7 falan kazık hazır alacaksaniz bile yurt dışı alın markaya para vermeyin toplamak zor değil çok basit.

Doğrudur. Ama Apex 7'de sıkıntı yok.

Red Switch istediğime eminim, belirtmeyi unutmuşum ama bilek desteği de olursa iyi olur. Numpad ve boyutla ilgili incelemeden sonra güncelleme yapacağım. Ayrıca ilginizden dolayı teşekkürler.

Akko Switch'lere bakın red Switch'den vazgecersiniz Akko piaono Switch, cream yellow çok iyidir red Switch 2000 liradan sonra alınmaz bence düşük bütçede alınır.

Doğrudur. Ama Apex 7'de sıkıntı yok.
Hakettiği fiyat o değil markaya para veriyorsunuz.

Niye red Switch? Mesela yellow Switch'ler daha iyi.

Evet yellow Switch daha da hızlı ama bir tık daha fazla ses çıkabiliyor.

Akko Switch'lere bakın red Switch'den vazgecersiniz Akko piaono Switch, cream yellow çok iyidir red Switch 2000 liradan sonra alınmaz bence düşük bütçede alınır.

Hakettiği fiyat o değil markaya para veriyorsunuz.

İyi... Siz bilirsiniz. Bilmeden konuşuyorsunuz. İki klavyeyide kullandım.

Blue kadar rahatsız etmiyor bende yellow var sesi öbür odadaki duymaz bile ama white ya da Black kadar sessiz değil tabii.

İyi... Siz bilirsiniz. Bilmeden konuşuyorsunuz. İki klavyeyide kullandım.
Hocam siz steelseries setupla devam edin ben konu sahibi arkadaşa öneri veriyorum zaten siz kararınızı vermişsiniz bile ne desem boş.

Geri
Yukarı