6000 TL'ye kadar laptop

İşlemci olarak güncel ve çok güçlü olmasa da harici bir ekran kartına sahip laptop ve Lenovo kalitesi. Ekran kartından dolayı pek oyun oynamanız mümkün olmayabilir fakat eski veya hafif olan oyunların büyük kısmını kaldıracaktır. Uzun seneler idare edip işinizi göreceğini düşünüyorum.
4500U içindeki iGPU, MX130'dan daha güçlü zaten çift kanal RAM ile.

Hahahaha 2 TL fark ile yumuşak içim de ister misin kardeşim?
Söylediklerini kısmen sağlayabilecek cihaz budur. Keşke hulk gerçek olabilir mi diye sorsaydın...
Burada önem verdiğim zaten ablam için. Oyun için dediğim çıkıp da Gta 5, Cyberpunk kaldırsın demiyorum. Olduğu kadar.

Arkadaşlar özetle şu laptoplar önerilmiş, oyun için çok beklentim yok. Çok derken harbiden çok beklentim yok. Uzaktan eğitimde kasmasın yeterli. Önerilenlerden hangisi daha iyidir?

Acer Swift 3
Lenovo IdeaPad IP-315IML
HP-15S
HP'yi direk eleyin. Acer Swift ile aynı fiyatta ve işlemcisi daha eski. Lenovo ise daha ucuz ama biraz daha ekleyip Swift 3 almak daha mantıklı. Çünkü Lenovo'nun işlemcisi 2C/4T bir işlemci. Acer'in kullandığı işlemci ise 6C/6T bir işlemci. Yani daha iyi performans, daha uzun bir ömür demek bu. O yüzden tercihinizi Swift 3'den yana kullanın.

Herkese selamlar.

Ana okulu öğretmeni ablam için laptop arıyorum.

Uzaktan eğitim için kullanacak. Bazenleri çizim falan yapıyor.
Ben de kullanacağım. Orta sistemli oyunları kaldıracak.
En önemlisi uzun yıllar götürecek bir laptop lazım.

Maksimum fiyat 6000TL ama böyle diye sınırlarda fiyatlı laptopları en son seçenek görmem lazım. İhtiyaçlarımı tam karşılabileyecek daha düşük fiyatlı laptoplar varsa onlar önceliğim.
Satılık - Lenovo Ideapad 310
Hoşunuza giderse diye bırakıyorum buraya. :D
2 yaşını 4-5 ay önce doldurdu.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı