6000 TL'ye kadar monitör önerisi

trayawtr

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi forumlar, 2 gün önce bir Monitör (ViewSonic Vx2418c) satın aldım. Monitörden memnun kalmadım görüntü bulanık ve AMD programı ile ayarlar yaptım monitör üzerinde ayarlamalar yaptım istediğim şekilde olmadı. İşimi görsün, geçici bir süre kullanayım diye kurduğum monitörüm (ACER G195HQVB) daha net ve güzel bir görüntü veriyordu. Ana monitörüm (ViewSonic VX2458-MHD), aldığım monitörü Hz özeliğinin daha iyi olması ve yaptığım karşılaştırmalar sonucunda ana monitörüm yapmayı düşünüyordum.

Monitör içime sinmedi ve iade talebini oluşturdum sizlerden bir monitör önerisi bekliyorum bütçem 5000TL - 6000TL arası düşündüm ancak ne kadar fiyattan kâr edersem benim için iyi olur. 144Hz ve üstü görüntü kalitesi iyi durumda ve canlı renklere sahip bir monitör arayışındayım.

Sistem bileşenlerim;
AMD R5 3500x
GIGABYTE B450m S2H
ADATA 2x 8GB 2400MHz
SAPPHIRE RX570
FSP 500W 80+Silver

Monitörlerim;
VIEWSONIC VX2458-MHD Ana Ekranım.
Acer G195HQV 2.Ekranım.

Öneri için teşekkürler. Monitörün hakkında bilgin var mı? Özellikleri nasıl?

Net bir şekilde alabileceğinin en iyisi, bunu öneririm.

Ama ben bunu aldım daha deneyemedim PC'yi yeni dizdim ama acele etmeyip keske Gigabyte olanı alsaydım diyorum.

Ama ben bunu aldım daha deneyemedim PC'yi yeni dizdim ama acele etmeyip keske Gigabyte olanı alsaydım diyorum.
Hocam öneri için teşekkür ederim IPS panel yerine TN panel arayışındayım genelde FPS oyunları oynamaktayım ancak inceleyeceğim benimde iade sürecine kadar vaktim var araştırmak için aldığım monitörü buraya bırakacağım. Önerindeki monitörün öne çıkan bir özelliği varı mı?

Hocam öneri için teşekkür ederim IPS panel yerine TN panel arayışındayım genelde FPS oyunları oynamaktayım ancak inceleyeceğim benim de iade sürecine kadar vaktim var araştırmak için aldığım monitörü buraya bırakacağım. Önerindeki monitörün öne çıkan bir özelliği varı mı?

SS IPS özelliği var, 180Hz OC, pivot özelliği var ve bunların hepsi bu fiyata inanılmaz ama özellikle SS IPS olması büyük avantaj.

G244F daha iyi. Dün geldi gerekli testleri yaptım pişman etmez.

6000 TL gibi bir bütçe varken bu iki monitörde alınmaz.

Geri
Yukarı