Viewsonic VX2458-MHD Monitör İnceleme

Serdar ak

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar bu konuda Viewsonic VX2458-MHD monitörü inceleyeceğim. Monitörü kullanıyorum hatta bu konuyu bu monitörle birlikte yazıyorum. Monitörle yapacaklarım bitmedi. Display Port Sipariş verdim, driver yükleyeceğim vs. ama hala rekler çok güzel. Youtube'dan video açtım ve görüntü gayet güzel. Ama şunu söyleyeyim sakın görüntü ayarı yapmaya kalkmayın sadece FreeSync açın. Ben Viewsonic VX2458-c-mhd modeline(kullandığım monitörün VA panel ve curved olanı) renk ayarı yapan arkadaşın ayarını yapmıştım ve berbat olmuştu. Ayarları sıfırladım ve şuan tertemiz kullanıyorum. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.
Birazda sıkıntılarını yazayım biraz kullandıktan sonra:
Kenarları bana biraz kalın geldi. Aşağıya ek olarak bırakırım. CS:GO menüsünde sol tarafta titreme yapıyor, oyunda ise arada bir 2-3 saniyeliğine oluyor ve rahatsız ediyor baya. Dizi izlerken falan hiç karşılaşmadım. Kutudan HDMI kablosu çıkmıştı o yüzden DP kablosu aldım eve gidince HDMI ile deneyeceğim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı