6000 TL'ye laptop tavsiyesi

ZaSK

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar 6000 TL’ye nasıl bir bilgisayar önerirsiniz, yazarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu bütçede toplama bilgisayar almanı öneririm 1.5 yıllık monster kullanıcısıyım gaming laptop oyun performansınızı karşılar ama kesinlikle bir masaüstü kadar kaliteli olmaz

Teknosa kampanya yapmıştı oyun bilgisayarı HP Pavilion notebook adı 16GB RAM Sahipti GTX 1060Tİ ekran kartı sahipti 5800TL idi bir bakmanızı öneririm
HP'nin bu konuda başarılı olduğunu düşünmüyorum her ne kadar indirim yapılsada uzun vadede sinir bozabilir. Bütçene 900TL daha ekleyebilirsen Tulpar T5 V17.1 15.6" Gaming Laptop | Monster Notebook tavsiyemdir.

Bu bütçede toplama bilgisayar almanı öneririm 1.5 yıllık monster kullanıcısıyım gaming laptop oyun performansınızı karşılar ama kesinlikle bir masaüstü kadar kaliteli olmaz
Açıkcası çok seyahat etmiyorsan bende toplama öneriyorum. Çok ciddi bir meblaya laptop aldım çok sık dışarıya çıkan biri olarak fakat aynı paraya en az 3kat daha iyisini toplayarak keyifimi 100e katlayabilirdim.

i5-8300H işlemci ve GTX 1050Ti ekran kartı. Sık sık yapılan kdv indirimiyle bu laptopu 6K civarına alabilirsiniz.

MSI GL63 8RD-429XTR Intel Core i5 8300H 8GB 1TB + 128GB SSD Fiyatı

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı