6000 TL'ye monitör önerisi

"HB R25İ-30'u yeniden stoklarına ekledi, ancak 5900 TL fiyatındaki MSI G2422 ile arasındaki farka değmez gibi görünüyor. @BerkayZ87 Hocam'ın dediği gibi.
İtopya indirimlerine bakıp G2422 yi sipariş geçicem.

G2422'nin ghosting testini bulamadım, ghosting durumu nedir?

@BerkayZ87 @SaintLucia 4300 TL'ye G24F-2 aldım, sizce iyi yapmış mıyım?

4300'e aldiysan cok iyi, hayirli olsun.

Teşekkürler yardımlarınız için.

Sepette 4.300'e düşüyor. İyi bir fırsat. İndirime girmeden alınmazdı zaten. Dile getirmiştik bunu. Hayırlı olsun tekrardan. 👍

Input lag olduğunu duymuştum. Doğru mudur? @Saint Lucia

İnput lag zaten her monitörde var. Yüksek derece var demek istemiş olabilirsiniz. Fakat öyle bir şey yok. Bu tarz monitörlerin input lag değerleri 3-4 ms aralığında olur.

Sepette 4.300'e düşüyor. İyi bir fırsat. İndirime girmeden alınmazdı zaten. Dile getirmiştik bunu. Hayırlı olsun tekrardan. 👍

İnput lag zaten her monitörde var. Yüksek derece var demek istemiş olabilirsiniz. Fakat öyle bir şey yok. Bu tarz monitörlerin input lag değerleri 3-4 ms aralığında olur.

Teşekkürler hocam ilgilendiğiniz için.

Evet daha önce de input lagını övmüşsünüz bu monitörün. Ben de yanlış anlamışım o gün sanırım ordan aklımda kalmış.

Geri
Yukarı