6000 TL'ye sıvı soğutma önerisi

O işlemci için sıvı soğutmaya ihtiyaç yok aslında ama.

Yük altında çok kalacak işlemci yine de alalım, Arctic mi DeepCool mu daha iyi markadır? Arctic'in 420mmlik sıvı soğutucusunu da alabilirim.

Arctic Liquid Freezer 2 420mm modelini 3 ay kullandim, o seviyede gordugum en iyi sogutucudur. Arkadasim Premiere ve render icin kullaniyordu sogutucuyu, canavar gibiydi

Statik degerleri muthis. Freezer 2 modelinde pompalar surekli gecisi yagliyor ve gecisi kolaylastiriyor sessiz bir sekilde. Ustune pompada MOSFET var.

Sadece kasanin yeterince buyuk olmasina dikkat et, ayrica Arctic modelinin fanlari ve radyatorleri bir tik daha kalin olur, kasan kucukse RGB RAM'lere carpabilir.

Kronik sorunu veya sizdirma problemi de yoktur. Arkadas muhtemelen YouTube videosundan gormus sadece islemciyi. Yanlış bilgi nedeniyle raporladim.

Son düzenleme:
Arctic Liquid Freezer 2 420mm modelini 3 ay kullandim, o seviyede gordugum en iyi sogutucudur. Arkadasim Premiere ve render icin kullaniyordu sogutucuyu, canavar gibiydi.

Statik degerleri muthis. Freezer 2 modelinde pompalar surekli gecisi yagliyor ve gecisi kolaylastiriyor sessiz bir sekilde. Ustune pompada MOSFET var.

Sadece kasanin yeterince buyuk olmasina dikkat et, ayrica Arctic modelinin fanlari bir tik daha kalin olur, kasan kucukse RGB RAM'lere carpabilir.

Kronik sorunu veya sizdirma problemi de yoktur. Arkadas muhtemelen YouTube videosundan gormus sadece islemciyi. Yanlış bilgi nedeniyle raporladim.

Teşekkür ederim, yeni kasa da alacağım önerin var mıdır?

Geri
Yukarı