6000 TL'ye telefon tavsiyesi

idkM4n

Centipat
Oyun oynayan biri değilim ve telefona çok para vermek istemiyorum. 6000 TL düşünüyorum. Birkaç telefon arasında kaldım.

• Realme C55 -> RAM ve kamera olarak fena değil ama G88 ile ortalama 5 sene internette hızlıca dolaşır mıyım, bilemiyorum.
  • Realme 9I -> RAM bir tık az ama Snapdragon için değer mi?
  • Yenilenmiş POCO X3 -> ortalama 5000 TL'ye RAM, işlemci ve kamerası fiyatına göre çok iyi ama neredeyse 4 yaşında telefon alınır mı? Bilemedim.
Pova 4 ilgi çekici ama sorunlu bir telefon olduğu söyleniyor.

Fikriniz nedir? Son model ama az güçlü telefon mu yoksa eski amiral telefon mu?

Bataryası dışında çok iyi. Batarya acaba ne kadar götürür?
Maksimum 3-3.5 saat alınır tahminen. 3500 mah batarya ve QHD+ ile çok yakan bir cihaz. 2018 Şubat üretimli ve Android 10'da takılı kalan bir cihazı asla önermem. Bu bütçede alacağınız sıfır cihazdan da pek hayır gelmez. Ülke şartları uzun süreli kullanım için kaliteli bir telefona çok para vermeyi gerektiriyor. Düşük fiyata amiral gemisi katili cihazlar almak çok eskilerde kaldı. Tercih sizin.

Maksimum 3-3.5 saat alınır tahminen. 3500 mah batarya ve QHD+ ile çok yakan bir cihaz. 2018 Şubat üretimli ve Android 10'da takılı kalan bir cihazı asla önermem. Bu bütçede alacağınız sıfır cihazdan da pek hayır gelmez. Ülke şartları uzun süreli kullanım için kaliteli bir telefona çok para vermeyi gerektiriyor. Düşük fiyata amiral gemisi katili cihazlar almak çok eskilerde kaldı. Tercih sizin.
Peki, yenilenmiş S20 FE'ye ne dersiniz? Taksit seçeneği ile gayet iyi duruyor ve ortalama 9000 TL fiyatı var.

Yeni konular

Geri
Yukarı