6000 virüslü ZIP dosyası

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Biz bunu arkadaşımın bilgisayarında denemiştik ve VM indirmeyi unutmuştuk. Format falan atmaya çalışmıştı işe yaramamıştı ve gidip yeni bilgisayar almıştı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Biz bunu arkadaşımın bilgisayarında denemiştik ve VM indirmeyi unutmuştuk. Format falan atmaya çalışmıştı işe yaramamıştı ve gidip yeni bilgisayar almıştı.

Geçmiş olsun ama bana dosyanın linki lazım bir upload sitesine yüklenmiş hali ki VM'e kurabileyim hiçbir forumda çalışan link bulamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Becerememiş format atmayı. Tüm diskleri silip biçimlendirip kursaydı problem olmazdı.

Bu arada VM üzerinde illa macera arıyorsanız paylaşılan klasörler, pano erişimi ve ağ bağlantısını izole edin ana bilgisayardan.

Eğer bilgisayar hala elinizdeyse ve Win7 ise size çözümünü söyleyeyim.
1.siyah ekran geliyorsa 5 kez Shift'e basın ve yapışkan tuşlar aktifleştirme penceresinden devre dışı bırak vs. olan mavi yazıyı seçin.
2.denetim masası arama çubuğuna c:\windows\system32\cmd.exe yazın.
3.cmdden Regedit'i açın CMD'yi kapatmayın!
4.regeditte HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon\Shell yolundan Shell kayıt girdisini explorer.exe olarak değiştirin.
5.Cmd'den Explorer yazın ve antivirus ve anti-malware çalıştırın ve PC'yi kurtarmayı deneyin.

Hangisi 6000 virüs? Bir sürü indirme var.

Download Kumpulan 6000 Virus PC | MediaFire buldum.

burada test ettim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı