İndirilen ZIP dosyası silinmiyor

Daha fazla  
Dosyanın virüs olduğunu düşünmüyorum. Sadece bilgisayarımı yeniden başlatınca siliniyor, sadece o dosya için mi olup olmadığını bilmiyorum o ZIP'i silmeye çalıştığımda silme ekranı açılıyor, ancak %0'da kalıyor. Bilgisayarımı yeniden başlatıp silip tekrar indirdiğimde "klasör System tarafından açık olduğu için eylem gerçekleştirilemiyor" diyor. Ondan 2 dakika sonra silmeye çalıştığımda %0'da kalıyor. Bilgisayarı kapatıp açınca aynı. Sadece bilgisayarı yeniden başlatınca silebiliyorum. Sadece bu ZIP için mi geçerli bilmiyorum. Yardım lazım.

Ya bu bir sorunsa nasıl çözerim?

Görev Yöneticisi'nden görev sonlandır yapıp dene.
System bildiğim kadarıyla önemli bir görev, ayrıca görev yöneticisinde bulunmuyor. Zaten dosyayı indirince silerken %0'da kalıyor ve bilgisayarı yeniden başlatmam gerekiyor. Sadece bu dosya için mi yoksa tüm ZIP dosyalarını silerken böylemi olacak. Bir tane ZIP indirip denedim sorunsuz şekilde silindi, ancak şüpheliyim.

System bildiğim kadarıyla önemli bir görev, ayrıca görev yöneticisinde bulunmuyor. Zaten dosyayı indirince silerken %0'da kalıyor ve bilgisayarı yeniden başlatmam gerekiyor. Sadece bu dosya için mi yoksa tüm ZIP dosyalarını silerken böyle mi olacak. Bir tane ZIP indirip denedim sorunsuz şekilde silindi, ancak şüpheliyim.

Virsülerin böyle bir özelliği yoktur merak etme Windows'un her silindiğinde kendi tekar oluşturduğu basit bir Config dosyası olabilir.

Teşekkür ederim, biraz ürktüm. Diğer bilgisayarlarda böyle bir sorun yok. Bu ciddiye alınması gereken bir sorun mudur?

IObit unlocker kullanabilirsin bu sorunla karşılaşmamak için. Görevini basitçe açıklayacak olursam, silinemeyen dosyaların kilidini açıp silmeye yarıyor.

Geri
Yukarı