6000₺'ye kadar monitör tavsiyesi

Bütçe
4000-6000

Paganmeister

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba,

6000 TL'ye kadar,
1080p 24-25 inch,
Minimum 144Hz ve IPS veya TN panel olan,
Ghosting sorunu çok olmayan monitör önerisi.

Monitör satın almak istiyorum. Belirli bir malzeme kalitesi üstünde olan ürünler önerirseniz sevinirim. Kalitesi yüksek ise bütçemi daha yukarılara çekebilirim. İncelemiş olduğum ürünler alttakiler fakat hiçbirinin kalitesi konusunda çok emin olamadım. Özellikle ölü pixel veya ghosting gibi sorunları olmayan markalardan önerirseniz sevinirim.

-Lenovo Legion R25i-30

-MSI 24" G2412F

-HP Omen 780D9E9 23.8"

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

6000 TL'ye kadar,
1080p 24-25 inch,
Minimum 144Hz ve IPS veya TN panel olan,
Ghosting sorunu çok olmayan monitör önerisi.

Monitör satın almak istiyorum. Belirli bir malzeme kalitesi üstünde olan ürünler önerirseniz sevinirim. Kalitesi yüksek ise bütçemi daha yukarılara çekebilirim. İncelemiş olduğum ürünler alttakiler fakat hiçbirinin kalitesi konusunda çok emin olamadım. Özellikle ölü pixel veya ghosting gibi sorunları olmayan markalardan önerirseniz sevinirim.

-Lenovo Legion R25i-30

-MSI 24" G2412F

-HP Omen 780D9E9 23.8"

Dostum kendi kullandığım monitörü öneriyorum. 2 yıldır hiçbir sorun yaşamadım boyutu da güzel düşün bence. Bidaha alsam gene bunu alırdım yani.

Samsung Odyssey g4.

Merhaba, ürün hakkında internette çok inceleme göremedim o yüzden şüpheli geliyor.

Linkteki monitörü bir inceleyin. 2K modelini kullanıyorum. Aşırı memnunum. Kasası sağlam, ekran büyük, bütçenizi çok da aşmayan ve en önemlisi hiç ghosting yaşamadığım bir model.

Dostum kendi kullandığım monitörü öneriyorum. 2 yıldır hiçbir sorun yaşamadım boyutu da güzel düşün bence. Bir daha alsam gene bunu alırdım yani.

Evet bu ürün benim dikkatimi çekti fakat biraz eski bir model olduğu için çekindim açıkçası.

Merhaba, ürün hakkında internette çok inceleme göremedim o yüzden şüpheli geliyor.

Evet bu ürün benim dikkatimi çekti fakat biraz eski bir model olduğu için çekindim açıkçası.

Monitörde gönül rahatlığı ile alabileceğin 3 marka var. ASUS TUF, Samsung g serisindeki bazı monitörler ve Monster Aryond. Bunlara gözün kapalı sarıl demiyorum asla, ama bunlar dışındaki monitörleri alırken kesinlikle 2'den fazla düşün.

Yeni konular

Geri
Yukarı