60000 TL'ye grafik tasarım ve render için laptop önerisi

Bende grafik tasarımcıyım render vs işlerimi görsün diye MacBook aldım öneririm çok memnunum ama oyun oynayamazsın.

MacBook render için kullanışlı değil diyorlar senin tecrüben nasıl memnun musun?

Ben çok memnunum render için çok kullanışlı M1 almanı önermem alacaksan minimum M2 al prosunu al bütçen varsa M3 alabilirsin. Tek dez avantajı oyun oynayamıyorum Windows'tan Mac'e geçince ilk başlarda zor geliyor.

MacBook render için kullanışlı değil diyorlar senin tecrüben nasıl memnun musun?

Model öneriniz var mı acaba?

7 bin TL daha bütçen varsa bunu almanı öneririm.
Apple

Ben çok memnunum render için çok kullanışlı M1 almanı önermem alacaksan minimum M.2 al prosunu al bütçen varsa M3 alabilirsin. Tek dez avantajı oyun oynayamıyorum Windows'tan Mac'e geçince ilk başlarda zor geliyor.

7 bin TL daha bütçen varsa bunu almanı öneririm.
Apple

Ayrıyeten iPhone veya iPad kullanıcısıysan çok uyumlu çalışıyorlar gerek dosya aktarımı vs.

Ben çok memnunum render için çok kullanışlı M1 almanı önermem alacaksan minimum M.2 al prosunu al bütçen varsa M3 alabilirsin. Tek dez avantajı oyun oynayamıyorum Windows'tan Mac'e geçince ilk başlarda zor geliyor.

Oyun oynamıyorum bende iPad var.
Ama nedense hep render için MacBook kötü diye duymuştum.

Oyun oynamıyorum bende iPad var.
Ama nedense hep render için MacBook kötü diye duymuştum.

Bende ayrıyeten kaliteli Windows laptop da var ama Mac'e bayılıyorum cidden bu işe çok iyi kötü değil.

Bende ayrıyeten kaliteli Windows laptop da var ama Mac'e bayılıyorum cidden bu işe çok iyi kötü değil.

After Effects Premier vs kullanıyor musunuz?

After Effects kullanıyorum arada ileride daha çok adaklanmayı düşünüyorum.

Ben genelde Photoshop kullanıyorum sosyal medya post afiş tasarımları için ara sıra Reels yapıyorum ayrıyeten birkaç kere 15 30dk arası videolar render aldım sıkıntısız render alırken bir şeyler izleyebiliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben genelde Photoshop kullanıyorum sosyal medya post afiş tasarımları için ara sıra Reels yapıyorum ayrıyeten birkaç kere 15 30dk arası videolar render aldım sıkıntısız render alırken bir şeyler izleyebiliyorum.

Sıkıntı yaşamadım diyorsun anladım önerilerini dikkatte alacağım teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı