6000TL Bütçe İle Sistem Toplama

Conquerrorx

Hectopat
Oyun odaklı bir bilgisayar toplama gayreti içerisindeyim. Ancak bütçe başlıkta da olduğu gibi sınırlı. Uzunca seneler oyunlarda sıkıntı yaşamadan kullanmak istediğim, geleceğe dönük ve bütçeme uygun bir sistem toparladım. Ancak bilgisayar konusunda çok fazla bilgi ve donanıma sahip olmadığımdan sizlerden önerilerinizi bekliyorum.

Screenshot_20181031-224037.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Konuda belirtmeyi unutmuşum. Parça parça toplama şansım yok. Toplu bir şekilde tek bir yerden alacağım.
Bu ekran kartları arasındaki farkı anlamadım armor modeli ile gaming model arasında sadece soğutma farkı mı var? Armor modeller her yerde çok daha ucuz. Kafamda soru işareti oluşturuyor.

Son düzenleme:
Gaming model yeni soğutma sistemini kullanıyor. Biraz daha iyi diğer konularda da.
Bu sistem toplama konusu basit görünen bir karmaşa gibi. Karar verme mekanizmam felç oldu resmen. Yardımlar için teşekkürler. Ayın 11i veya 23ünde sistemi almak nasip olursa buradan detaylarıyla paylaşacağım. Ancak hala herhangi bir sistemde karar vermiş değilim ya nasip diyelim.

Bu sistem toplama konusu basit görünen bir karmaşa gibi. Karar verme mekanizmam felç oldu resmen. Yardımlar için teşekkürler. Ayın 11i veya 23ünde sistemi almak nasip olursa buradan detaylarıyla paylaşacağım. Ancak hala herhangi bir sistemde karar vermiş değilim ya nasip diyelim.

Sizinle aynı durumdayım. Şuan anakartı aldım bir tek. Bende indirimleri bekliyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı