6000TL Gaming monitör önerisi

1080p 27" deneyimledim gerçekten rahatsız edici 24" alınmalı. Ayrıca VA da denedim ana kullandığım monitör LED onun yanında berbat bir görüntü sunuyor TN bile daha güzel.

Merhaba yeni bir Gaming monitör almayı düşünüyorum yardımcı olur musunuz?
Bütçe: 6000 TL.
Ben bu monitörü araştırdım baktım üstüne indirime girdi pivot olup olmaması önemli değil asansör olursa çok daha iyi olur IPS ekran olsun kesinlikle.
Önerilere açığım.
(Bütçemi aşıyor ama bu monitör iyi mi?
AOC 27" 27G4X 180Hz 0.5ms HDMI DP Adaptive Sync FHD IPS Gaming Monitör | ITOPYA )

Kullanan biri olarak sana bunu öneririm: Link

Game Booster çok güven veren marka olmasa da bu monitörü Türkiye'de ki en iyi F/P ghosting sorunlarını ortadan kaldıran, FPS oyunlarına ideal olan ve doğru rengi veren monitör diyebilirim.

Monitörün Hz'i Valorant, Apex gibi oyunlar için de yeterli ve akıcı. Ayrıca video editörleri veya grafik tasarımcıları için de verdiği renkler çok kaliteli.

YouTube'dan test videosunu izlemek için tıkla: Video Linki

Kullanan biri olarak sana bunu öneririm: Link

Game Booster çok güven veren marka olmasa da bu monitörü Türkiye'de ki en iyi F/P ghosting sorunlarını ortadan kaldıran, FPS oyunlarına ideal olan ve doğru rengi veren monitör diyebilirim.

Monitörün Hz'i Valorant, Apex gibi oyunlar için de yeterli ve akıcı. Ayrıca video editörleri veya grafik tasarımcıları için de verdiği renkler çok kaliteli.

YouTube'dan test videosunu izlemek için tıkla: Video Linki
Bu monitörün alınmayacağını söyleyenler var. Bu arkadaş biliyor bu işleri bu monitöründe çöp olduğunu söylemiş. @Saint Lucia

280 Hz aşırı fazla bana göre ben giriş ile orta seviye bir şey arıyorum Game Booster severim dediğim gibi gereksiz 280Hz onu almak dansa bu daha iyi

Hem gereksiz 280Hz hem de ekran kartım desteklemiyor o kadar
ASUS PH-1050 Ti 4 GB

@SadeceYiğit dostum kusura bakma rahatsız ediyorum bütçede değişik yapmak zorunda kaldım bütçem 5000 TL önerebileceğin bir şey var mı?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı