6000TL kask önerisi

mrbest1997

Hectopat
Yeni motor aldım 6000TL'ye kadar bütçem var, mt kaskı tavsiye etmişti arkadaşım onun en iyi modeli nedir? Sizin bildiğiniz başka güzel kasklar da varsa tavsiyeye açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha önceki konuna cevap yazmıştım zaten. Neden o konuya cevP vermeyip yeni konu açıyorsun?

@blacksea7x Profesyonel olarsk bu işi yapıyorsan daha iyi biliyor olman lazım. LS2 kullanılmaz. Hangi modeli kullandığını tahmin edebiliyorum ama senden de duymak istiyorum hangisini kullandığını.

Daha önceki konuna cevap yazmıştım zaten. Neden o konuya cevp vermeyip yeni konu açıyorsun?

@blacksea7x profesyonel olarsk bu işi yapıyorsan daha iyi biliyor olman lazım. LS2 kullanılmaz. Hangi modeli kullandığını tahmin edebiliyorum ama senden de duymak istiyorum hangisini kullandığını.

Gönül ister herkes Arai, nolan kullansın fakat bütçe meselesi. LS2 kötü modelleri olsa da çok iyi segmentte modelleri de mevcut. Strom modelini kullanıyorum ve memlunum. Mt kaslar da güzel fakat yedek parçasını bulmak zor oluyor.

En azından kaza anında çenenin paramparça olmayacağı bir kask tercih etmelisin. Aşağıdaki fotoğrafa bakmanı isterim.

Konu sahibine de önerim Scorpion Exo 491 ya da HJC 70N. Bu fiyatlardaki en iyi iki kask bu.

Geri
Yukarı