6000TL laptop önerisi

Bütçe
6000

Ali Kayrak

Decapat
Daha fazla  
Merhaba.
Bir laptop almayı düşünüyorum, hiç oyun oynamam beni 8-10 yıl arası götürecek sağlam bir metal kasa laptop önerir misiniz? Üniversite öğrincisiyim, PC'de yaptığıım işlemler genellikle Word veya film izlemek. Özellikle aradığım özellikler minimum Ryzen 5 veya i5 ---minimum 8 GB RAM ---- SSD depolama.

Son düzenleme:
Metal kasa ve SSD'li alabileceğiniz en güzel laptop olabilir. Ve içinde Lenovo vantage yazılımı da bir artısı. Ama şimdi farkettim 4GB RAM'i varmış. Durun biraz daha araştırayım.

Şu an tam sizin istediğiniz gibi bir laptop buldum. Bu laptopu 4-5 ay önce kuzenime de almıştık. Muhteşem bir ürün. Gerek malzeme kalitesi gerekse klavyesi. Muhteşem bir cihaz.

Merhaba.
Bir laptop almayı düşünüyorum, hiç oyun oynamam beni 8-10 yıl arası götürecek sağlam bir metal kasa laptop önerir misiniz? Üniversite öğrincisiyim, PC'de yaptığıım işlemler genellikle Word veya film izlemek. Özellikle aradığım özellikler minimum Ryzen 5 veya i5 ---minimum 8 GB RAM ---- SSD depolama.
Metal kasa şart mı? Arkadaşların attığı ürünler plastik kasalı çünkü. Bütçenize en yakın Huawei'nin cihazları var metal kasalı olarak.

Şu an tam sizin istediğiniz gibi bir laptop buldum. Bu laptopu 4-5 ay önce kuzenime de almıştık. Muhteşem bir ürün. Gerek malzeme kalitesi gerekse klavyesi. Muhteşem bir cihaz.

Aynısı Vatan'da 5400'TL'ye var hatta onda Ryzen 5 var ve Windows 10 işletim sistemi var, bende onu düşünüyorum.

Yukarıda önerdiğim ASUS'u Trendyol'da yaklaşık 300TL daha ucuza buldum. Eğe yukarıdakini almak istiyorsanız Trendyol'da olanı alın. Ve Lenovo'nun istediklerinizi karşılayan bir laptopunu buldum. Yalnız 200TL daha fazla. Bence ASUS'u alın ve yanına da kılıf, mouse, harici depolama vb. şeyler satın alın. Donanımsal olarak hiç farkı yok Lenovo ile. Ben olsam ASUS'u alırdım ve yanına dediğim gibi mouse, kılıf, harici depolama vb. şeyler satın alırdım.

Yukarıdakinin 300TL daha ucuzu olan ASUS laptop:ASUS D509da-br459 Ryzen 3 3250u 8gb 256gb Ssd 15.6 Freedos | Trendyol

Son düzenleme:
Evet, kesinlikle Vatan'da bulduğunuz Ryzen 5'li laptopu alınız. Hem o vivobook serisi. Yani biraz daha üst segment oluyor diye biliyorum. Hem de daha kaliteli malzemeleri var. Linki bırakıyorum. Kaçırmayın derim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı