6000TL monitör tavsiyesi

tokmak571

Yoctopat
Daha fazla  
Hocam sizinki VA panel değil TN panel hocam şimdi size eski monitörünüzden daha iyi bir renk kalitesi ve rekabetçi oyunlarda işinize yarayacak bu monitörü öneririm

Hocam sizinki VA panel değil TN panel hocam şimdi size eski monitörünüzden daha iyi bir renk kalitesi ve rekabetçi oyunlarda işinize yarayacak bu monitörü öneririm
Hocam monster de 240hz de sizin önerdiğiniz monitörle hemen hemen aynı fiyatta asus 165hz buna rağmen asus ips panel olduğu için daha mı iyi oluyor

Hocam Monster de 240Hz de sizin önerdiğiniz monitörle hemen hemen aynı fiyatta ASUS 165Hz buna rağmen ASUS IPS panel olduğu için daha mı iyi oluyor.

Hocam üç çeşit panel tipi vardır VA TN IPS
Ben size IPS almanızı öneriyorum çünkü VA düşük renk tonuna sahipken TN orta olsa da FPS oyunlarında pek fazla önerilmiyor sebebi ise ghosting olmasıdır sizin 240Hz dediğiniz monitörler ya TN ya da VA dır IPS ise bunların en üstün olanıdır ve IPS cidden güzel performans gösteriyor 240Hz güzel olabilir ama ghosting FPS oyunlarında başa beladır.

Hocam üç çeşit panel tipi vardır VA TN IPS
Ben size IPS almanızı öneriyorum çünkü VA düşük renk tonuna sahipken TN orta olsa da FPS oyunlarında pek fazla önerilmiyor sebebi ise ghosting olmasıdır sizin 240Hz dediğiniz monitörler ya TN ya da VA dır IPS ise bunların en üstün olanıdır ve IPS cidden güzel performans gösteriyor 240Hz güzel olabilir ama ghosting FPS oyunlarında başa beladır.
Anladım hocam tavsiye için teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı