6000TL telefon önerisi

Bütçe
6-7k
Uzun süre beni götürecekse kamera pek önemli değil.
750G ve 120Hz ekran mevcut, uzun süre götürecektir.

Ekran TFT LCD fakat Samsung'un ekran kalitesi farkı rahatça kapatır. PLS panel A13 kullandım, şu an Y22s kullanıyorum, arada çok fark oldu kalite anlamında.

750G ve 120Hz ekran mevcut, uzun süre götürecektir.

Ekran TFT LCD fakat Samsung'un ekran kalitesi farkı rahatça kapatır. PLS panel A13 kullandım, şu an Y22s kullanıyorum, arada çok fark oldu kalite anlamında.
Sizin kullandığınız Y22S nasıl hocam? Arayüz vs. Bu arada realme 8 alınr mı?

Sizin kullandığınız Y22S nasıl hocam? Arayüz vs. Bu arada realme 8 alınır mı?
Ben 4600TL'ye aldım, Snapdragon 680 optimizasyon ve batarya kullanımında çok iyi bir işlemci. Ekran kalite olarak kötü fakat 90Hz çok iyi geliyor 60Hz ekrandan sonra. Akıcılık ve hız anlamında iyi cihaz, Geekbench 6; Single: 415, Multi: 1485.

Kamera anlamında kullandığım A13'ten kötü bir kameraya sahip, kamera için alınmaz.

Realme 8 o bütçe de alınmaz, A33 var. Bütçen varken 90Hz altında telefonlara bakma bence.

Ben 4600TL'ye aldım, Snapdragon 680 optimizasyon ve batarya kullanımında çok iyi bir işlemci. Ekran kalite olarak kötü fakat 90Hz çok iyi geliyor 60Hz ekrandan sonra. Akıcılık ve hız anlamında iyi cihaz, Geekbench 6; Single: 415, Multi: 1485.

Kamera anlamında kullandığım A13'ten kötü bir kameraya sahip, kamera için alınmaz.

Realme 8 o bütçe de alınmaz, A33 var zorlanırsa Note 12 mevcut. Bütçen varken 90Hz altında telefonlara bakma bence.
Hocam bilmiyorum babamla konuşmadım bütçe ne kadar diye,şuan bakıyorum yaz gibi alacağım. Çıkabilirsem S20FE düşünüyorum. Şimdi bakacağım dediklerinize.

Geri
Yukarı