6000TL telefon önerisi

Bütçe
6-7k
Hocam ne kadar ucuz o kadar iyi, S20FE biraz pahalı geldi bana. Realme 8 görünüşü hoşuma gitti, M23 ekranı pek iyi değil sanırım ondan vazgeçtim gibi.
Realme 8 şu anki fiyatını kesinlikle hak etmez, eleyin onu listeden. M23'ün ekranı çoğu IPS LCD panelden daha iyi, OLED veya AMOLED ekrandan geçmeyeceksen fark hissetmeyeceksin.

Realme 8 şu anki fiyatını kesinlikle hak etmez, eleyin onu listeden. M23'ün ekranı çoğu IPS LCD panelden daha iyi, OLED veya AMOLED ekrandan geçmeyeceksen fark hissetmeyeceksin.
Şuan J7 ve iPhone 6 var,6'nın ekranı çok güzel kalite olarak. O seviyesde ise sıkıntı yok,J7'nin bayağı kötü ekranı.

Şu an J7 ve iPhone 6 var, 6'nın ekranı çok güzel kalite olarak. O seviyede ise sıkıntı yok, j7'nin bayağı kötü ekranı.
Aslında J7, AMOLED bir ekran kullanıyor fakat hem teknolojisi eski hem de PPI yoğunluğu düşük o cihaz da. Ekran kalitesi olarak 6'dan kötü değil M23, endişe etmene gerek yok.

Aslında J7, AMOLED bir ekran kullanıyor fakat hem teknolojisi eski hem de PPI yoğunluğu düşük o cihaz da. Ekran kalitesi olarak 6'dan kötü değil M23, endişe etmene gerek yok.
O zaman şuanlık için M23 düşünüyorum,alacağım zaman konuya mesaj atarım hocam,teşekkür ederim yardımlarınız için.

@Conscious hocam 8-10K arası neler var? Kamerası iyi olan. Poco X5 iyi mi?

Son düzenleme:
@neqetria Alınmaz X5, kamera odaklıysan A33 al.

Bu bütçeye çıkmışken S20 FE al derim.
A33 oyun performansı nasıl hocam?

A33 oyun performansı nasıl hocam?
S20FE'den ne eksiği var.

@neqetria A33 alma performans açısından da bakıyorsan. Bu arada A33 yerine A34 daha iyi olur, kamera tarafında daha önde gibi duruyor A34.

A33 işlemci olarak vasat kalıyor zaten. A34'te Dimensity 1080 var, fena bir işlemci değil. S20 FE'da SD 865 mevcut, Dimensity 1080'den daha iyi.

@neqetria A33 alma performans açısından da bakıyorsan. Bu arada A33 yerine A34 daha iyi olur, kamera tarafında daha önde gibi duruyor A34.

A33 işlemci olarak vasat kalıyor zaten. A34'te Dimensity 1080 var, fena vir işlemci değil. S20 FE'da SD 865 mevcut, Dimensity 1080'den daha iyi.
Çok fark oluşur mu hocam? S20FE zorlayacağim ama bütçe yetmeyecek sanırım.

Geri
Yukarı