En iyi Wireless oyuncu kulaklığı hangisidir?

• Konuyu başlatan Ogsi
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 25
  • Görüntüleme 772
Wireless versiyonu var.

Peki bu HyperX Cloud Alpha DTS Headphone:X Kablosuz Siyah Oyuncu Kulakligi | ITOPYA

Cloud 3 Wireless mı daha iyi bu mu?

Hocam bütçe nedir? HyperX önermem bu bütçe'de.

Her modelin diğer modellerle karşılaştırıldığında bazı alanlarda üstünlüğü bazı alanlarda zayıflığı var, sizin kullanım şekliniz belirler en iyisini. Örneğin pil ömrünü önemsiyorsunuzdur gidip Alpha Wireless alırsınız. Bu örnekler uzar gider.

300 saatlik manyak bir şarj süresi var fakat eski. Kronik sorunları vardı karıştırmıyorsam.

300 saatlik manyak bir şarj süresi var fakat eski. Kronik sorunları vardı karıştırmıyorsam.

Kablosuz kullanım ömrünü önemseyen kişi kulaklığın outdated olmasını önemsemez. Ona bakılırsa outdated diyebileceğimiz Logi G PRO X hala peynir ekmek gibi gidiyor indirime düşünce. Ayrıca Alpha kablosuzun kronik sorunları varsa da devasa kullanım süresini gölgeleyecek kadar belirgin sorunları yok.

Halihazırda Alpha kablosuz kadar iyi kullanım süresi sunabilen kulaklık var mı? Hayır. Verdiğim sadece ufak bir örnek.

Kablosuz kullanım ömrünü önemseyen kişi kulaklığın outdated olmasını önemsemez. Ona bakılırsa outdated diyebileceğimiz logi G PRO X hala peynir ekmek gibi gidiyor indirime düşünce. Ayrıca Alpha kablosuzun kronik sorunları varsa da devasa kullanım süresini gölgeleyecek kadar belirgin sorunları yok.

Halihazırda Alpha kablosuz kadar iyi kullanım süresi sunabilen kulaklık var mı? Hayır. Verdiğim sadece ufak bir örnek.

O kadar fanteziye gerek var mı bilmiyorum. Benim Arctis 7+ 30 saat şarj süresi var, ama günde 4-5 saat kullanıyorum ve 1 hafta yetiyor. Arctis 7+ alsa daha iyi olur bence daha yeni ve 30 saat gibi bir süresi var, yenilikçi bir sürü özelliği, uygulaması ve EQ ayarlarıyla daha önde bence. Alpha'nın tek iyi yanı şarj süresi.

O kadar fanteziye gerek var mı bilmiyorum. Arctis 7+ alsa daha iyi olur bence daha yeni ve 30 saat gibi bir süresi var, yenilikçi bir sürü özelliği, uygulaması ve EQ ayarlarıyla daha önde bence. Alpha'nın tek iyi yanı şarj süresi.

Ben o kulakligi onermedim. Sadece ornek verdim.

Her modelin diğer modellerle karşılaştırıldığında bazı alanlarda üstünlüğü bazı alanlarda zayıflığı var, sizin kullanım şekliniz belirler en iyisini.

Örneğin pil ömrünü önemsiyorsunuzdur gidip Alpha Wireless alırsınız. Bu örnekler uzar gider.

Su iyi, bu iyi tartismasi yapmiyorum. Kim ne aliyorsa alsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı