6000TL'ye kadar monitör önerisi

Benim önerim benim attığım ultrawide olan. Olmaz derseniz, Amazon'da 27g2sp var. Amazon zaten iki model de, 30 gün iade süresi var problem çıkarsa alırlar.

Bu para asla değmez buna.

Neden değmesinki. Kronik bir problemi mi vardı?

Renk gamutu olarak zayıf model zaten 10 gün önce 4.800e falan satılıyordu.

1705226062362.png

%100 sRGB destekleyen bir model. Neye göre renk gamutu zayıf dediniz anlamadım. SRGB'nin %125 olmamasından bahsediyorsanız web browsing ve Gaming için %100 en ideali zaten. %125 photo editinge kullanılıyor uygun formata sahip değilseniz normal içerikler doğal olmayan bir canlılığa sahip oluyor.
Ghostingi vardır, ölü pixel sorunu vardır ona lafım yok fakat renk gamutu olarak bir eksikliğini göremedim özelliklerde.

Eki Görüntüle 2083961

%100 sRGB destekleyen bir model. Neye göre renk gamutu zayıf dediniz anlamadım. SRGB'nin %125 olmamasından bahsediyorsanız web browsing ve Gaming için %100 en ideali zaten. %125 photo editinge kullanılıyor uygun formata sahip değilseniz normal içerikler doğal olmayan bir canlılığa sahip oluyor.
Ghostingi vardır, ölü pixel sorunu vardır ona lafım yok fakat renk gamutu olarak bir eksikliğini göremedim özelliklerde.
Evet fiyat konusunda yanlışım varmış, @BerkayZ87 hocamıza da soralım isterseniz bu konuyu.

%100 sRGB destekleyen bir model. Neye göre renk gamutu zayıf dediniz anlamadım.
Her monitorun sRGB degeri genelde %100 olur, o zaman bu mantikla butun monitorlerin ayni gozukmesi gerekir :DDogru bir bakis acisi degil.

@Endless Kaan ve @BerkayZ87 arada 1000₺ fark olduğu için sıcak bakmıştım. Yorumlarınız için teşekkürler. Son bir soru, 27 inch gözü fazla yorar mı, ve 1080p'de görüntü kalitesi olarak nasıl olur?
24" kadar keskin olmaz ama bu demek degildir ki memnun kalmazsin. Ben su an alacak olsam 27G2SP alirdim. Tabii 240 Hz istiyorsan Odyssey G4.

Yeni konular

Geri
Yukarı