6000TL'ye RTX 2060'lı Bilgisayar Toplama

ilyas65

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, öncelikle şunu belirteyim rekabetçi oyunlar oynuyorum bütçem 5500TL bu bütçe ile RTX 2060'li bir Gaming PC toplanabilir mi ? Toplanamazsa bütçeyi 6000TL'ye çıkarabilirim Teşekkürler.

Eğer dengeli bir sistem istiyorsanız 5000-6000 tl arası RTX 2060 sistem toplamak zor, ancak bir kaç ay beklerseniz itopya teknobilişim gibi siteler uygun fiyatta RTX 2060 ekran kartlı kasalar hazırlayabilir onlara bakın derim.

Eğer dengeli bir sistem istiyorsanız 5000-6000 TL arası RTX 2060 sistem toplamak zor, ancak birkaç ay beklerseniz İtopya, Teknobilişim gibi siteler uygun fiyatta RTX 2060 ekran kartlı kasalar hazırlayabilir onlara bakın derim.
O zamana kadar dolar fırlayacak diye korkuyorum yine piyasada bir şeyler oluyor malum :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Şuan ön satış fiyatında 2800 TL en dip bir sistem toplamaya kalksan bile 6000 TL yi her türlü aşar.

Şuan ön satış fiyatında 2800 TL en dip bir sistem toplamaya kalksan bile 6000 TL yi her türlü aşar.
Ben 2500-2600 TL piyasaya çıkışını beklerken gerçekten o fiyat çok fazla, üstüne az bir şey daha ekler 2070 alırım ama maddiyat ve alım gücü sağ olsun. Sanırım konsola yöneleceğim.

Teşekkür ederim kardeşim, dolar arttı falan derken kasa ve HDD'yi çıkarıp fiyatı düşürebilirim. Ucuz bir kasa veya uzay sistem kurabilir, tekrar teşekkürler.
Ucuz bir kasayı fazla tavsiye etmem, bazılarının hava akışı berbat oluyor. Sonuçta RTX 2060'lı sistem topluyorsun. Almışken iyisini al geç.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı