6000TL'ye RTX 2060'lı Bilgisayar Toplama

Rekabetçi oyunlar oynuyorsan 6000₺ bandında RX590 ve Ryzen 5 2600X tabanlı bir sistem toplamanı öneririm. Her şeyden kısmamış olursun böylece.
Hocam AMD ekran kartlarını sevmiyorum, almışken bir kere almak istiyorum ve ray tracing olayından faydalanmak istiyorum.
Ucuz bir kasayı fazla tavsiye etmem, bazılarının hava akışı berbat oluyor. Sonuçta RTX 2060'lı sistem topluyorsun. Almışken iyisini al geç.
Bütçe sıkıntısı var maalesef gönül ister ki NZXT...

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam AMD ekran kartlarını sevmiyorum almışken bir kere almak istiyorum ve ray tracing olayından faydalanmak istiyorum.

Ray Tracing dedin beni benden aldın. RTX2080 Ti'da bile aşırı performans kaybı yaşatan teknolojiden bahsediyorsan eğer RTX2060 ile çok faydalanmayı bekleme. Emekleme aşamasında henüz.

Ayrıca alacağın ekran kartında maksimum 6GB VRAM olacak bunun da farkındasındır umarım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ray Tracing dedin beni benden aldın. RTX2080 Ti'da bile aşırı performans kaybı yaşatan teknolojiden bahsediyorsan eğer RTX2060 ile çok faydalanmayı bekleme. Emekleme aşamasında henüz.

Ayrıca alacağın ekran kartında maksimum 6GB VRAM olacak bunun da farkındasındır umarım.
Evet zaten tüm oyunları ultrada oynamayacağım sonuçta. Parçaların güncel olması sence de daha iyi değil mi? Sonuçta GTX 1070Ti'a rakip kendisi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı