6000TL'ye Samsung A33 5G alınır mı?

Bütçe
6000

TheDenizz

Centipat
Daha fazla  
6000TL bütçem var. Kameradan çok oynamaya önem veriyorum. Bana bu bütçede en mantıklı Samsung Galaxy A33 5G ve M33 5G geldi. Ama telefonların bazı begenmediğim yanları var. İnsanlar bu telefonların işlemcileri hakkında hep kötü yorum yapmışlar ve M33'ün ekranı AMOLED değil ama 6000TL'ye daha iyi telefon bulamadım, sizce Samsung Galaxy A33(11 Temmuz'da 5900TL idi.) Almaya değer mi?

Oynadığım oyunlar MLBB, FIFA Mobile gibi oyunlar. 2 yıl sonra falan bu oyunlarda kasma olur mu?

Teşekkürler yorumunuz için A33 almaya karar verdim ama daha bir kaç gün önce 100TL arttı fiyatı. Sizce fiyatın düşmesini beklemeli miyim?(telefon piyasası hakkında hiçbir bilgim yok.)

Ben A32 alacaktım. Kasım ayında 3200e kadar düştü. Arkadaşa aldık ben alamadım şu anda 5 bin civarı. Piyasanın düşeceğini cok düşünmüyorum. Tabi belli de olmaz. Yinede beklerim diyorsan Kasım ayını bekle.

Teşekkürler yorumunuz için A33 almaya karar verdim ama daha birkaç gün önce 100TL arttı fiyatı. Sizce fiyatın düşmesini beklemeli miyim?(telefon piyasası hakkında hiçbir bilgim yok.)

5250-5500TL olan M52 bir ayda neredeyse 7000TL oldu bence düşmesini falan beklemeyin hemen alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı