600TL civarı Koltuk seçimi

kroniq01

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar eski koltuğum paramparça olduğu için yenisini almayı planlıyorum. Aklımda 2 adet koltuk var, ikisi de aynı fiyata. Ama hangisini alsam daha iyi olur bilemedim. Bu konularda tecrübeli arkadaşlar aydınlatabilirse sevinirim.

1. Koltuk: KAMPANYALI GAMER OYUNCU KOLTUKLARI FIRAT OYUNCU KOLTUĞU !!!! - Yönetici Koltuğu İlanları Uygun Fiyatlarıyla sahibinden.com'da - 818877333

2. Koltuk: OfisinHazır Tulpar Oyuncu Koltuğu / Kırmızı Fiyatı

1. Koltuk daha ucuz ama kargo ücreti olduğu için aynı fiyata denk geliyor.

Ofisinhazır Tulpar bayağı bayağı kalas gibi bir koltuk. Onun yerine Adore Mobilya'nın Max Office Monaco modelini tavsiye ederim. Çok daha kaliteli ve rahat bi koltuk.

Merhaba arkadaşlar eski koltuğum paramparça olduğu için yenisini almayı planlıyorum. Aklımda 2 adet koltuk var, ikisi de aynı fiyata. Ama hangisini alsam daha iyi olur bilemedim. Bu konularda tecrübeli arkadaşlar aydınlatabilirse sevinirim.

1. Koltuk: KAMPANYALI GAMER OYUNCU KOLTUKLARI FIRAT OYUNCU KOLTUĞU !!!! - Yönetici Koltuğu İlanları Uygun Fiyatlarıyla sahibinden.com'da - 818877333

Dostum 100 lira daha koy, xFly al mükemmel :) bak böyle 500'e de var ama: XFLY Oyuncu Koltukları XFly Oyuncu Koltuğu-Sarı-1518B0492 | Trendyol , XFLY Oyuncu Koltukları Xfly Vendetta Oyuncu Koltuğu-yeşil-cafeye Özel-1509t0513 | Trendyol, ve de bu: XFLY Oyuncu Koltukları Xfly Vendetta Oyuncu Koltuğu-kırmızı-cafeye Özel- Bilgisayar Koltugu -1509t0488 | Trendyol

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum iyi demişsinde bu koltuklar geriye yaslanmıyor ve benim için koltuğun geriye yaslanması gerçekten çok önemli. Bazı zamanlar dizi felan izlerken ayağımı masanın üstüne atıyorum. Dik pozisyonda duran bir koltuk benim için hiç konforlu olmaz.
Ofisinhazır Tulpar bayağı bayağı kalas gibi bir koltuk. Onun yerine Adore Mobilya'nın Max Office Monaco modelini tavsiye ederim. Çok daha kaliteli ve rahat bi koltuk.
Bende bu koltuk var şuan, tabi paramparça. Zamanında 330 TL'ye almıştım. 600 Lira bütçeye bile zor çıktığım için 150TL fazla veremiyorum malesef.

Tulpar'ı almaya karar kıldım. Yorumlarınız için teşekkür ederim.

Dostum iyi demişsinde bu koltuklar geriye yaslanmıyor ve benim için koltuğun geriye yaslanması gerçekten çok önemli. Bazı zamanlar dizi felan izlerken ayağımı masanın üstüne atıyorum. Dik pozisyonda duran bir koltuk benim için hiç konforlu olmaz.

Bende bu koltuk var şuan, tabi paramparça. Zamanında 330 TL'ye almıştım. 600 Lira bütçeye bile zor çıktığım için 150TL fazla veremiyorum malesef.

Tulpar'ı almaya karar kıldım. Yorumlarınız için teşekkür ederim.

Dediğim gibi, çok kalitesiz bir koltuk ama siz bilirsiniz hocam. Adore’nin internet sitesinde 50 TL indirim var. 750 değil, 650 TL bahsettiğimiz koltuklar bu arada.

Bu koltukları alırsan omuzların öne düşer. Boynun öne gider. Belin bükülür. Kambur kifoz ve lordoz olursun. Gidip dümdüz bi sandalyeye sırt desteği ekleyip öyle otur.

Bildiğimiz sandalyelere havalı şekiller katıp renklendirince birden oyuncu koltuğu oluyor. Eğer alacaksanız alacağınız koltuk 1000TL'nin üstünde olsun. O yüzden 2. linkteki koltuğu alabilirsiniz. Ama ikisi de rahat bir şeye benzemiyorlar denemeden bilemeyiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı