600TL Kasa Önerisi

SezginCoban

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba bir kasaya ihtiyacım ama karar veremedim. Şu an Zalman S4 düşünüyorum fiyat olarak da 300-500 lira civarında 600 lira da olabilir.

Kasada RGB ışıklandırma istemiyorum çünkü daha sonradan fan alacağım. NF-F12 adındaki fanları alacağım ve RGB sevmiyorum o yüzden sade, şık ve iyi hava akışı olan bir kasa önerisi istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rgb kontrolcü ile geliyor(istersen rgb yi kapatabilirsin) led’li seçenekleride var cm mb511 derim ben, en iyi fiyat performans kasasıdır gözümde

Rgb kontrolcü ile geliyor(istersen rgb yi kapatabilirsin) led’li seçenekleride var cm mb511 derim ben, en iyi fiyat performans kasasıdır gözümde
Kasa 800 lira civarında ben daha uygun bakıyorum ve daha sade yine de teşekkür ederim
Arkadaşlar merhaba bir kasaya ihtiyacım ama karar veremedim. Şu an Zalman S4 düşünüyorum fiyat olarak da 300-500 lira civarında 600 lira da olabilir.

Kasada RGB ışıklandırma istemiyorum çünkü daha sonradan fan alacağım. NF-F12 adındaki fanları alacağım ve RGB sevmiyorum o yüzden sade, şık ve iyi hava akışı olan bir kasa önerisi istiyorum. Şimdiden teşekkürler.
@fryzen yardımcı olur musun zalman s4 plus nasıl kasa acaba alınır mı o fiyata daha sonradan fanlarını değiştirmeyi düşünüyorum

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı