600TL klavye önerisi

Bütçe
500-600
Hocalarım çok kararsız kaldım herkes birbirin önerdiği markayı hakkında kötü diyor bütçemi 600-700TL arasında güncelliyorum.
Hocam kafa karışıklığını kendiniz yaratıyorsunuz. Öncelikle mekanik klavye mi istiyorsunuz membrane mı ona karar verin. Oyunlar için ve hissiyat olarak mekanik klavyeler daha iyidir. Membrane klavyelere bu kadar fazla bütçe vermenin anlamı yok.
Mekanik klavye alacağınızı düşünelim, mekanik klavyelerde switchleri önemlidir. Belirttiğiniz bütçede en iyi switchlerden bir tanesi olan cherry mxli klavyeye yani hp olan modele sahip olabiliyorsunuz. Diğer klavyeler en aşağı 900-1000 TL den başlayarak devam eder. Gamepower rampage gibi markaları baştan eleyin, çünkü bunlar kalitesiz malzeme kullanır ve çoğu ürünleri kronik sorunludur. Zaten geriye mekanik olarak bu bütçede redragon ve hp kalıyor. Artık tercih sizin.

Hocalarım çok kararsız kaldım herkes birbirin önerdiği markayı hakkında kötü diyor bütçemi 600-700TL arasında güncelliyorum.

Hocam ilk başta marka belirleyin. Ben sadece alınmaması gerekenleri yazacağım. Onlardan uzak durun yeter.

alınmaması gerekenler: Gamepower, Rampage, Everest, Turbox, Izoly, rush, Game booster, james donkey ve son olarak Gametech.

Ayrıca yukarısa evet markalar kötülendi. Sebebi ise Switch olayı ve kalite. Hocamın verdiği şu an fiyatına göre çok iyi bir klavye. Bizim attıklarımızda güzeldir fakat hocamın verdiğinin özellikleri daha iyi. Bu sebeplerden ötürü HP klavyeyi öneririm.

HP'nin klavyesinin en büyük farkı Cherry MX olmasıdır. Bu da en bilinen Switch türüdür. Normalde bu klavyeler 1000'den başlar.

Hocam şimdi mekanikmi istiyorsunuz membran'mı? Onu seçtikten sonra marka belirleyin. Ben sadece alınmaması gerekenleri yazacağım. Onlardan uzak durun yeter.

alınmaması gerekenler: Gamepower, Rampage, Everest, Turbox, Izoly, rush, Game booster ve son olarak Gametech.

Ayrıca yukarısa evet markalar kötülendi. Sebebi ise Switch olayı ve kalite. Hocamın verdiği şu an iyi fiyatına göre çok iyi bir klavye. Bizim attıklarımızda güzeldir fakat hocamın verdiğinin özellikleri daha iyi. Bu sebeplerden ötürü HP klavyeyi öneririm.

Alınmaması gerekenlere james donkeyide ekleyelim.

Yeni konular

Geri
Yukarı