600TL klavye önerisi

Bütçe
500-600

Hocam Gamepower'ı anladım fakat neden royal kludge veya Redragon? O markalarda ne sorun yaşadınız? Ayrıca HP markasının daha fazla olumsuz yorumu var diye biliyorum.

Yorumuna kısmen katılmakla birlikte eğer bütçesi 1 lira bile oynamıyorsa ve bir mekanik klavye alması gerekiyorsa bu bütçeye Redragon pek tabii tercih edilebilir. Gamepower James Donkey ya da royal kludge almaktansa. Fakat red Switch Cherry MX klavye dururken Redragon alınmaz bunda hemfikirim.

Hocam bunlar orta düzey markalar yapmayın lütfen. Gamepower, Rampage, Everest değil de neden bu markalar?

Son düzenleme:
Hocam Gamepower'ı anladım fakat neden royal kludge veya Redragon? O markalarda ne sorun yaşadınız? Ayrıca HP markasının daha fazla olumsuz yorumu var diye biliyorum.

Hocam bunlar orta düzey markalar yapmayın lütfen. Gamepower, Rampage, Everest değil de neden bu markalar?
Benim attığım klavye Cherry MX. Diğerleri MX kalitesine yaklaşamaz bile.

Orta düzey markalar dediğin hp ve redragon ile Gamepower ve rampage yi nasıl kıyaslıyorsun? Merdiven altı üretim Çin malları.

PC ekipmanlarımı yeniliyorum o yüzden klavyeyi değiştirmeye karar verdim.
Çoğunlukla Valorant oynuyorum bütçe 500-600TL arası yardımcı olursanız sevinirim.
Aşağıya baktığım bazı klavyeleri ekledim.

Hocam 4 yıl JD 610 red switch kullandıktan sonra markaya olan güvenimden dolayı 619s brown switch siparişi verdim, aceleniz yok ise sipariş geldiğinde ilk deneyimlerimi paylaşabilirim, bu arada calypso kullanan arkadaşım gaayet memnun benim tercih etmeme sebebim ise bilek desteğinin sabit çıkmıyor olması idi yoksa ben de calypso almayı düşünüyordum.

Orta düzey markalar dediğin HP ve Redragon ile Gamepower ve Rampage'yi nasıl kıyaslıyorsun? Merdiven altı üretim Çin malları.

Sadece örnek verdim. Kıyaslamıyorum neden bu markaları kötülüyorsunuz diyorum.

Benim attığım klavye Cherry MX. Diğerleri MX kalitesine yaklaşamaz bile.

Sadece Switch mi? Ayrıca siz bir marka ile klavyeyi kıyaslıyorsunuz. Herhalde bu markalarında kötü klavyeleri var. HP markasınında kötü klavyesi var.

Son düzenleme:
Hocalarım çok kararsız kaldım herkes birbirin önerdiği markayı hakkında kötü diyor bütçemi 600-700TL arasında güncelliyorum.

Geri
Yukarı