600TL mouse pad önerisi

Bütçe
600

Kaan.3535

Hectopat
Daha fazla  

Sizce hangi mouse padi almalıyım? Başka öneriniz var mı?

Sizce hangi mouse padi almalıyım? Başka öneriniz var mı?
Değmez bu, bu fiyata çok daha iyi mousepad'ler alınabilir.

Hocam büyük isterseniz bende HP Omen 100 vardı, onun büyük hali HP Omen 300. Kendim memnunum 100 modelinden.

SteelSeries QCK large modelini Vatan Bilgisayar'dan 271₺ gibi bir ücrete aldım. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
QCK Large modelini ben de tam tersi tavsiye etmiyorum. Kenarları dikişsiz ve 2-3 ay kullanımdan sonra kenarlarında kalkmalar oluyor. "Edge" ibaresi bulunursa alınabilir.

almadım

Başka öneriniz var mı diye sormuşum. O bildiğiniz daha iyi mouse padleri bize de söyler misiniz?
Al, senin alacağın mousepade bin basar beğenmessen başka mousepad de atabilirim :)))

Al, senin alacağın mousepade bin basar beğenmessen başka mousepad de atabilirim :)))
Kahkaha emojisi koymuş birde gümledim mousepadi kaplanlı maplanlı birşey görünce herhalde iyidir dedi qck yi beğenmiyor paşam :D Allah bilir ışıklı sistem görünce iyidir diye alıyordur.

Son düzenleme:

Kahkaha emojisi koymuş birde gümledim mousepadi kaplanlı maplanlı birşey görünce herhalde iyidir dedi qck yi beğenmiyor paşam :D Allah bilir ışıklı sistem görünce iyidir diye alıyordur.
Qck aşırı overrated bir mouse pad kullanan ve biraz bu işten anlayan biri bunu sana söyler.

Yeni konular

Geri
Yukarı