600TL USB girişli Gaming kulaklık önerisi

Bütçe
600
O USB'li girişi RGB ışık için ama alınır güzel kulaklık ses kartımın kötü olmasına rağmen bana iyi bir performans verdi.

Hocam mesajını görmemişim pardon. Benim jak girişim bozuk o yüzden USB arıyorum ondan önemli benim için.

O USB'li girişi RGB ışık için ama alınır güzel kulaklık ses kartımın kötü olmasına rağmen bana iyi bir performans verdi.
Hocam yani USB ile çalışmaz değil mi? Kusura bakma emin olmak için soruyorum.
@Hunters61

Son düzenleme:
Hocam yani USB ile çalışmaz değil mi? Kusura bakma emin olmak için soruyorum.

Yok çalışmaz o RGB için. Kulaklık olarak ben de sizin gibi USB li 700 tl bütçeyle kulaklık arıyorum ama yok. Bu arada USB ses kartı vs bulursanız jak girişli kulaklıkları da kullanırsınız ama o kadar para vereceğinize o bütçeyi ekleyip daha iyi bir kulaklık almanız iyidir.

Hocam James Donkey 720 veya 712 için detaylı araştırma yapabilirsiniz. Kulaklık USB girişli.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam yalnız bu serilerde RGB ışıklarda bazı ürünlerde sıkıntı olabiliyor. Bunu söyleyeyim dedim ne olur ne olmaz.

Son düzenleme:
Hocam James Donkey 720 veya 712 için detaylı araştırma yapabilirsiniz. Kulaklık USB girişli.

Hocam yalnız bu serilerde RGB ışıklarda bazı ürünlerde sıkıntı olabiliyor. Bunu söyleyeyim dedim ne olur ne olmaz.

Hocam forumda ve etrafta bu markayla ilgili çok eleştiri duydum ve şiakyetleride çokmuş. O yüzden ön yargılıyım yine de teşekkürler bakacağım.

Geri
Yukarı